Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4222 4222

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

bobulaL
31.07.2017 4 z 5

Napínavé dovolenkové čtení. Čekala jsem možná trošku víc, ale děj rozhodně nudit nebude.

Šánka
30.07.2017 5 z 5

Tak to byla řádná psychárna !
Knih s podobným námětem je hodně, ale za sebe můžu říci, že ač je to prvotina, v konkurenci obstojí. Výborný psychologický thriller a děsivé téma - psychopat s potřebou ovládat a vlastnit druhého člověka pro své zvrácené potěšení.
Co se děje za zavřenými dveřmi jednoho na pohled dokonalého páru ?......
Přečtěte si, jen počítejte s tím, že od knihy nejde odejít !!!

DasaMacikova
29.07.2017 5 z 5

Jedna z nejlepsich knih, kterou jsem za posledni dobu cetla!

Hella
29.07.2017 5 z 5

Fantasticky napínavé čtení. Čtete a nestačíte se divit, co je (možná) možné. Ale ano, věřím tomu, že z podobné hrůzy by nejspíš nebylo jiné cesty.

Vojtos
29.07.2017 5 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila, měla sice trochu pomalejší rozjezd, ale nádherná. :)

Urbana
29.07.2017 5 z 5

Úžasná .... pohltí a nepustí, kniha Vás drží v napětí až do konce, budu se těšit na další knihy které B.A.Paris napíše, teda doufám, že to nebyla první a poslední, prvotina a taková pecka. Moc se mně líbila a určitě doporučuji.

Lokina
27.07.2017 5 z 5

Dlouho jsem nad touto knihou uvažovala. Nechtěla jsem být potom zklamaná, protože některé z knih, které byly thrillery, mě upřímně zklamaly. Ale když jsem viděla to kladné hodnocení, řekla jsem si, že knize dám šanci.
A udělala jsem dobře! Kniha se četla dobře, byla mrazivá a napínavá, až do posledního řádku. Prolínání minulosti a přítomnosti mi nevadilo, vše nakonec do sebe zapadalo, jako mělo. A já jsem byla napnutá jako struna, jak to s hlavní hrdinkou dopadne.
Vážně tahle kniha se mi zaryla do poměti a bylo strašidelné ji číst a uvědomovat si tu krutou pravdu, že taková individua doopravdy mohou chodit po zemském povrchu.
Spoiler.
Nechci nikomu přát nic zlého, ale ten ha*zl si to zasloužil.

Bella09
27.07.2017 5 z 5

Úžasná, nádherné napínavé čtení. Hned když se mi kniha dostala do ruky a koukla jsem na anotaci, věděla jsem, že to bude jízda.

Renatecka
27.07.2017 4 z 5

Pro mě bylo číst o psychickém týrání těžší, než kdyby byla kniha plná krve, kopanců, podlitin a modřin. Psychoteror v podání Jacka mě opravdu děsil a vyvolával různé emoce, přes strach, husí kůži, neskutečný vztek a chuť tyrana zneškodnit. Jak nechal doma během 14ti denní dovolené umřít psa, to mi vhrkly slzy do očí. Graceiny rodiče totálně selhali, nezájem o obě dcery sehrál taky svou podstatnou roli, o Ester bych ráda napsala, že byla dobrá, ale taky jí nepomohla, přitom zřejmě tušila... Opravdu všichni policajti byli s Jackem za jedno a věřili mu jeho změti výmyslů? Smutné. Kniha je napsaná lehkým, jednoduchým (možná až moc), čtivým stylem, ale jinak je to psycho do poslední stránky - v dobrém slova smyslu. Doporučuji.

Martia
26.07.2017 5 z 5

Chudák George Clooney :-)

marketa8548
26.07.2017 5 z 5

Knihu jsem precetla za jeden den. Neuveritelne ctiva. Libilo se mi, ze to nebylo nijak drasticke. Za me opravdu 100%
*SPOILER*
Trosku jsem nepochopila jak se hrdince podarilo dat prasek za rukav v papiru? Trosku mi to prijde nerealne a jeste aby si toho nevsimnul? Jinak konec mi prisel naprosto skvely, neprislo mi to vubec utnute ba naopak to skoncilo v pravou chvili. Uz se tesim na dalsi autorciny knihy.

happy-smile
25.07.2017 4 z 5

Co se skrývá za dokonalým manželstvím se dozvíme docela brzo, ale zároveň jsme dost dlouho ponecháni v této iluzi. Myslím, že knihu zvládnou i slabší povahy. Žádné fyzické násilí se zde nekoná, "jenom" psychický teror. Kniha je dobře napsaná, ale pro mě osobně asi časem zapadne mezi jinými knížkami.

blonďatá.luc
24.07.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla během asi dvou hodin v noci, když jsem nemohla spát, a musím se přiznat, že tak děsivého hlavního hrdinu, s jakým se potkáváme zde, jsem snad ještě nezažila. Bylo mi z něj doslova špatně. Kniha ale byla dějově jiná, než jsem očekávala - i dělení na kapitoly (minulost, přítomnost) bylo nečekané. Děj mě ale polapil a já prostě nemohla přestat číst. Čekala jsem, že to bude více dějové než takové psychologické, ale v tomto případě to nebylo na škodu. Mohu jen vřele doporučit všem, které psychologické thrillery zajímají - rozhodně stojí za pozornost (je to něco jiného, to prostě musíte "zažít").

Liduka
23.07.2017 5 z 5

Skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Moc se mi líbilo, jak se střídaly kapitoly ze současnosti a minulosti. To, co začínalo jako pohádka o gentlemanovi, který zachránil Grace z nepříjemné situace, do které jí dostala její nemocná sestra, se změnilo v noční můru. Grace jsem litovala a stále doufala, že se jí podaří utéci. Sama jsem nakonec měla chuť Jacka zabít. Nejvíc mě mrazilo, když odříkával své novomanželce "zážitky" z dětství.

Nelíísek
21.07.2017 5 z 5

Knihu mi půjčila známá se slovy “to budeš čumět“, můžu jen potvrdit pravdu těchto slov.

*MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!*

Už ze začátku vás děj vtáhne do zvláštního života Grace a Jacka Anglových, vše je až moc dokonalé, než aby to byla pravda, čekala jsem opravdu strašné věci, ale to, co jsem se v průběhu knihy dozvěděla mě dostalo do kolem. Proč Jacka poslechne na slovo, proč jí nikdy nenechá samotnou, Proč mobil měla a teď ho nemá, proč, proč, proč, tolik otázek a když se dozvíte odpovědi na ně, radši byste je znát nechtěli. Až poznáte Jackovo tajemství budete mu přát tu nejbolestivější a nejdelší smrt. Grace se díky svému psychopatickému manželovi naučí dokonale lhát dokonce tak dokonale že někdy přesvědčí i samotného čtenáře v těchto dokonalých lží. Grace vše, co se naučila díky Jackov,i dokonale otočí proti němu. U konce si ale oddychnete a budete jen a jen rádi, jak to dopadlo.

*ZBYTEK UŽ SPOILERY NEOBSAHUJE*

Nedokážu si představit co bych dělala, kdybych byla na místě Grace, asi bych se podle všeho stala úplně stejným psychopatem jako on abych s ním dokázala žít pod jednou střechou a neunudila se k smrti!

HODNOCENÍ: Kniha mě nutila číst dál a dál ale abych pravdu řekla, někdy jsem se bála co bude dál! I když nejsem nijak zvlášť fanda tohoto žánru a dám spíš přednost dobré fantasy nebo sci-fi, nemůžu než jen doporučit tento plnohodnotný thriller a ohodnotit nijak jinak než na 5*

vay.77
20.07.2017 5 z 5

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, napínavé od začátku až do konce, skvěle promyšlené. Za mě fakt super!! :)

mmmisulka.r
19.07.2017 5 z 5

Naprosto famózní. Kniha, která vám sevře duši. Kniha plná psychického teroru, který je skrytý za dokonalým pozlátkem.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

Měňavka
19.07.2017 odpad!

Takzvaná jednohubka, jak já říkám. Člověk to opravdu přečte za chvilku, protože je to jednoduše psané a chcete poznat konec. Opět jsem ale zjistila, že knihy tohoto tipu nejsou pro mě. Nic nového, překvapivého, šokujícího..... A tolik podobné Baječným dnům, které nemohu taky doporučit :( Ztráta času!

putpuda
18.07.2017 5 z 5

Ano, knížka na jedno odpoledne!Ale proto, že není možné přestat číst! Já tu mám od včerejšího večera horu prádla na žehlení, ale bohužel.....žehlení muselo počkat :D Ze začátku jsem měla obavy, že se nezačtu. Děsně mi vadí vyprávění ve třetí osobě. Ale kupodivu jsem to po pár stránkách přestala vnímat. Při čtení této knihy, jsem si vzpomněla na Tmavé stěny Willardu, kde hrdinka prožívá v podstatě něco podobného jako Grace, ikdyž jiným způsobem. Fakt jsem se nemohla odtrhnout. Člověk neví, jak by se v takové situaci zachoval, ale já bych se asi zcvokla. A pravděpodobně bych skončila ve vězení za vraždu. Než snášet toto. Určitě doporučuji!

Jitulle
18.07.2017 5 z 5

Nemá chybu. Prostě čtete jednim dechem!