Za všechno se platí

Za všechno se platí https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33943/za-vsechno-se-plati-33943.jpg 3 14 4

Televizní produkční Farrell Slaterová se na aukci starožitností dozví o vzácném Měsíčním vejci, které nechal ruský car Mikuláš vyrobit pro svou ženu Alexandru. Ta ho nikdy nedostala, protože po revoluci byla celá rodina popravena. V Americe se objeví falešný klenot, jehož stopy vedou k ruské emigrantské čtvrti Malá Odessa. Farrel začne po osudu klenotu pátrat, ale tajemné vejce je jakoby prokleté-přináší neštěstí a záhadná úmrtí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Do you promise not to tell , 1999

Jája92
12.12.2022 3 z 5

Bohužel se jedná o jednu z knih, která vám po přečtení dlouho v paměti neutkvi.
Sice má příběh krátké kapitoly, takže čtení ubíhá velmi rychle, ale zanedlouho se začnete nudit a asi v zhruba polovině knihy mě vlastně i přestalo zajímat, jak to celé dopadne.
Je to škoda, protože některé postavy jsou sympatické, ale nemají dost prostoru, aby se dostatečně projevily.

Zlatinka.Emilly
20.09.2021 odpad!

Vůbec, ale vůbec se mi to nelíbilo. Bez hlavy, bez paty. mám lepší knihy na čtení, nebudu se touto zdržovat a paní Clarkovou škrtám ze seznamu mých favoritek. Jsem se při výběru spletla, jsem myslela, že Mary Higgins Clarková :(

petra3242
02.07.2015 4 z 5

Příjemná kniha se zajímavým příběhem. Dobře se četla, vyhovovaly mi krátké kapitoly a styl psaní. Jediné, co mi trošku vadilo byl velký počet postav, ve kterých jsem se ztrácela. A samozřejmě jako vždycky jsem absolutně netušila, kdo byl vrah, podezírala jsem někoho úplně jiného.

kika 13
07.11.2012 3 z 5

Detektivní román z prostředí klenot a starožitností.

Mary Jane Clark
americká, 1954
2001  65%Něco za něco
2001  61%Za všechno se platí
2005  80%Nikto sa nič nedozvie
2003  80%Pošepkám ti do ucha

Kniha Za všechno se platí je v