Něco za něco

Něco za něco https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33940/neco-za-neco-33940.jpg 3 20 7

Úspěšný moderátor televizní stanice Bill Kendall je nalezen mrtev. V dopise na rozloučenou se zmiňuje o tajemství, s nímž už nedokázal žít. V den jeho smrti je rovněž v bulvárním tisku rozpoutána kampaň proti jeho kolegyni Elize. Brzy dojde k dalším záhadným nehodám a zločinům. Ve hře jsou vzájemné vztahy a milostné poměry, zpronevěra, korupce i volební kampaň prezidentského kandidáta. Eliza postupně skládá dohromady střípky mozaiky, která se nikdy neměla dostat na veřejnost.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Do You want to Know a Secret , 1996

asam
18.09.2023 3 z 5

Žádná velká sláva to nebyla, ale přečetla jsem až do konce.

Petrasim
11.04.2021 2 z 5

Detektivní zápletka byla dobrá, ale nebavila mě tam ta prezidentská kampaň.

Aleh
08.08.2018 3 z 5

Detektivní příběh z prostředí jedné americké televizní společnosti v období předvolební prezidentské kampaně. Zamotané klubko pracovních i osobních vztahů mezi moderátory a pracovníky televizního zpravodajství, soudci a volebními týmy prezidentských kandidátů. Poměrně útlá kniha, ale dočkáte se překvapující sebevraždy, loupežného přepadení, podivné nehody, pokusu o otrávení a také pokusu o zabití. A šokujícího závěru (alespoň pro mě).Neřekla bych, že to bylo úplně bez napětí. Mám dojem, že to je tak trochu úděl méně známých autorů.

items
07.06.2017 2 z 5

Dočítané, ale musel som sa do toho vyslovene nútiť.
Okolo napätia to ani nešlo.
Myslím, že ďalším knihám od tejto autorky sa radšej vyhnem.

Kateřina1011
04.10.2014 4 z 5

Nenudila jsem se, děj mě bavil. Nechybělo mi tam nic, co patří k detektivce. Fajn oddechovka.

kika 13
26.12.2012 3 z 5

Napínavý román plný napětí.

bovinka
30.11.-0001 2 z 5

Dočteno, ale veeeelmi "slabé". Její jmenovkyně M. H. Clarková milionkrát lepší. Ale konec mě stejně překvapil

detektivní a krimi romány korupce zpronevěra

Mary Jane Clark
americká, 1954