Z lesa i ze zahrady od jara do zimy

Z lesa i ze zahrady od jara do zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69985/bmid_z-lesa-i-ze-zahrady-od-jara-do-zimy-4yq-69985.JPG 4 8 3

Zajímavé a užitečné informace o významu a využití všech užitkových rostlin a zeleniny, rostoucích volně v přírodě nebo pěstovaných na zahrádkách.

vvikingg
03.02.2024 4 z 5

Autorka ve své době psala skvělé kuchařky jedna z nejlepších je kuchařka Plané rostliny v kuchyni

Filomena1961
04.11.2022 5 z 5

Tak, to je něco. Knížku jsem získala, když knihovna vyřazovala knihy a zdálo se mi, že na lavici, kde byla pohozená, na mě čeká. Jakmile jsem ji otevřela, začetla jsem se do receptů, které využívají , jak produkty z lesa, tak i ze zahrádky. Vyzkoušela jsem nejen bylinky, ale i ořechy v podobě báječného ořechového likéru. Na knize se mi moc líbí nejen recepty, ale u jednotlivých bylin, ovoce a zeleniny je uvedeno množství vitamínu, minerálních látek. Recepty na zkrášlení také nejsou k zahození. Doporučuji.

Jirinamac
23.08.2016 3 z 5

Knížku měli za 5,- kč v antikvariatu, tak jsem si jí koupila. Je to víc jako kuchařka, ale něco se tam můžeme dočíst i o bylinkách, jejich použití na zdraví a v kosmetice. Na dnešní dobu už je dost zastaralá.

Dagmar Lánská
česká, 1932
1990  100%Plané rostliny v kuchyni
2006  98%Jedlé rostliny z přírody
1994  88%Koření pro každé vaření
1987  75%Z lesa i ze zahrady od jara do zimy
1970  70%Rok na naší zahrádce

Kniha Z lesa i ze zahrady od jara do zimy je v