Z kroniky města Jaropolu

Z kroniky města Jaropolu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45124/z-kroniky-mesta-jaropolu-45124.jpg 3 10 4

... aneb pravdivá historie, v níž se líčí různé události, obyčeje, mýty, legendy, fantastická fakta a životopisy význačných měšťanů ukrajinského Jaropolu ve dvacátém století nové éry.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Práce , Práce

Z chroniki mista Jaropolja , 1968

Malarkey
28.05.2018 1 z 5

Ke knize jsem se dostal vysloveně náhodou. V knižní budce mě zaujal fantaskní obal, který působil neotřelým a nápaditým dojmem. Podobné jsem tedy očekával i od knihy a doufal, že se dočkám zábavných, krátkých historek z města, které na mapě Ukrajiny opravdu nenaleznete. Autor začal nicméně relativně dobře cirkusovým příběhem. Dalo se to číst, ale postupem času jsem se ztrácel v tom, jak roztodivně spisovatel větvil text. Četl jsem větu a po chvíli jsem vlastně vůbec nevěděl, co vlastně čtu. Bylo to hrozně nepřehledné a s dalšími kapitolami se stupňovala otrávenost, která se prostě nezměnila.

Ingrid70
05.08.2017 5 z 5

Tato kniha je úžasná, pro mě byla něčím jako dárkem. Možná, že je to tím, že jsem starší ročník, sice jsem nezažila válku, ale děda s babičkou mi o ni vyprávěli. V této knize vše dostalo život, jako kdybych tam byla, viděla to a prožívala, bylo to něco neskutečného. Klobouk dolů pane Ščerbaku, dostal jste mě, jdu se pídit po dalších Vašich knihách. Přeji dlouhé zdraví.....určitě na něčem pracujete

kapllu
08.03.2013 3 z 5

No, abych se přiznala, moc nevím, co napsat. Po prvních dvou kapitolách jsem se s Kronikou chtěla rozloučit, ale zbytek mě naopak nadchl. Mísí se tam smyšlenka a snaha o zdání realismu v takovém zvláštním poměru, že člověk občas tápe, co si vybrat. Jako plus vidím povedené ilustrace, a vlastně celé grafické zpracování.

vitavita
30.11.2012

Zajímavý styl a překvapivý děj ...

Jurij Ščerbak
ukrajinská, 1934