Z fůry březové kůry

Z fůry březové kůry https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162957/z-fury-brezove-kury-162957.jpg 4 3 3

Předmluva, aneb Proč jsem vyřezával Trvalo milióny let, než člověk (tedy jeho předchůdce) objevil přednosti březové kůry… Hoří jako papír i za mokra, je černá i bílá, řezat se z ní taky dobře dá, a postavili z ní i dům. Tak jsem poslal pohled a objednal jsem si fůru, táta mi koupil kudlu, mama ji brousila asi dva dny a dvě noci, potom mi vyžehlila košili a prej že už můžu… ... celý text

Poezie
Vydáno: , Netopejr

nefernefer
06.12.2016 1 z 5

Mám docela ráda nonsensovou literaturu, ale tohle do ní snad ani nepatří. To jsou jen ptákoviny, co člověka napadají cestou z hospody. Ani chytré, ani vtipné.

jacqueline
25.02.2015 5 z 5

Tato kniha se mi dostala do rukou úplnou náhodou a vůbec jsem nevěděla, co mám od ní čekat.
Po přečtení náhodného příběhu se mi tak krásně zlepšila nálada, že těch 5 hvězdiček dát musím.
Není to nijaký zázrak, je to zkrátka tak dokonale blbá knížka, až je prostě dokonalá.

Ikkju
16.05.2013 5 z 5

Útlá knížečka vydaná mým oblíbeným knihkupectvím nám nesčetněkrát potrhala bránici. Praštěné básničky, hraní si s jazykem, jurodiví hrdinové často smetení surealistickou vlnou změny významu slov :o, nádhera!

Autorovy knížky

2000  73%Z fůry březové kůry

Kniha Z fůry březové kůry je v