Yorrân II.: Psanec / Údolím stínů

Yorrân II.: Psanec / Údolím stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329593/bmid_yorr-n-ii-WLT-329593.jpg 5 7 3

Yorrân série

< 2. díl >

Knižní vydání obsahuje 3.a 4. e-book Psanec a Údolím stínů. Mlha a temné stíny, které doposud zakrývaly obrysy rozlehlého světa a jeho tajemné historie, se začínají pomalu trhat. Semena událostí zasetá v dávných časech začínají klíčit, aby v krátkém čase budoucím přinesla dlouho očekávané plody. Jaké budou? Sladké, kyselé, či dokonce hořké? Yorrân - Psanec je druhé pokračování epické fantasy, prastaré ságy o Yorrânovi. V první části jsme jen nepatrně poodhrnuli oponu, abychom se podívali, co se to na zatím neznámém jevišti připravuje. V pokračování už se opona pootevírá a my budeme moci nahlédnout do rozlehlého světa a jeho minulosti, abychom objevili nové kulisy a nové postavy. Konečně zjistíme, kdo se skrývá za tajemným titulem Pána východu a kdo je hybatelem bouře, která vyvrací z kořenů starý svět. Co nám však zůstane nadále utajeno – proč se to všechno děje? Zjistíme, že šachová partie o osud světa je rozehrána, obě strany již učinily první nevratné tahy a kronikáři zanesou do svých análů první vítěze a první padlé. Kdo však tuší kolik radosti či bolesti je skryto za strohými řádky starých svitků a pergamenů? A co naši hrdinové? Začnou již konečně chápat, jaké role jim osud v této velkolepé hře určil? Podaří se jim rozhrnout všechny závoje lží, intrik a tajemství, které jim v pochopení brání? Nebo jim zůstane ještě něco ukryto? Najdou v sobě dost síly a odvahy, aby vstoupili na osudovou cestu? Nebo se budou vzpírat a na osudových křižovatkách vyrazí špatným směrem? Koho dalšího na své dlouhé pouti potkají a kdo je opustí? Leží před námi více otázek než odpovědí a času není nazbyt, protože obloha nad jejich světem je stále temnější a přicházející bouře nevěstí nic dobrého. Tato kniha se svým obsahem rovná dvěma e-bookům s názvem Psanec (vyšlo prosinec 2016) a Údolím stínů (vyjde květen 2017) - poznámka autora.... celý text

Žánr:
Dobrodružné , Romány , Fantasy

Vydáno: , Nová Forma
více info...

Přidat komentář

alexvera
01.11.2017 5 z 5

Málokdy se stane, že druhý díl ságy překoná ten první. Psanci se Poutníka překonat podařilo. Postavy jsou vykreslenější a děj se začíná správně zamotávat .. nutně potřebuji další díl. :)

Alma-Nacida
02.09.2017 4 z 5

Trochu pomalejší rozjezd a taky v části, kdy Abarhil přišel do Města, mi občas připadaly některé postavy mírně natvrdlé, např. starý hostinský. Jinak ale můžu jen a jen chválit a těším se na další díl. :)


KatnissLavender
17.01.2017 5 z 5

Naprosto dokonalý příběh! Vyvrací teorie, že druhé díly bývají nejslabší, protože Psanec je ( ač jsem myslela, že to nejde ) ještě lepší než Poutník! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a teď budu dlouho trpět, než se ke mě dostane další díl!

Autorovy další knížky

Jan Dobšenský
česká, 1969
2015  78%Yorrân I: Poutník
2016  100%Yorrân II: Psanec
2016  82%Yorrân I: Poutník 2. část
2015  80%Yorrân I: Poutník 1. část
2017  94%Yorrân II.: Psanec / Údolím stínů

Kniha Yorrân II.: Psanec / Údolím stínů je v

Přečtených7x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených2x
Knihotéce8x
Chystám se číst2x
Chci si koupit2x