WOW! Získejte svou vysněnou realitu pomocí metody dvou bodů

WOW! Získejte svou vysněnou realitu pomocí metody dvou bodů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262862/mid_wow-ziskejte-svou-vysnenou-realitu--262862.jpg 4 6 2

„WOW!“ bylo to jediné, co jsem mohl říct, když jsem mohl poprvé okusit účinky metody dvou bodů. Metoda dvou bodů zásadně změní váš život. Po této zkušenosti jsem si uvědomil, že je všechno možné. Věděl jsem to dlouho, ale pouze z teoretického hlediska. Nyní jsem poprvé zažil něco, co je opravdu skutečné. Jaký rozdíl! To bylo ono: klíč, se kterým jsem v podstatě mohl změnit své životní zkušenosti a dosáhnout toho velice jednoduše. Co je to metoda dvou bodů Je to nazváno metoda dvou bodů, protože ji ovlivňují doteky na dvou místech těla. První bod reprezentuje to, co skutečně zažíváte. Druhý je pro to, co byste rádi zažili. Můžete zažít všechno, co si jen dokážete představit. Dovolte si znovu snít. Všechno je možné a o tom tato knížka je – obsahuje všechny důležité principy metody dvou bodů, tedy vše, co potřebujete k tomu, abyste své sny změnili ve skutečnost.... celý text

Danafantom
31.08.2021 3 z 5

Způsob podání mi neseděl, připomínalo mi to spíš skripta. Přestože něco takového dělám intuitivně, podle tohoto návodu by mi to asi nešlo.

Aghatte
03.12.2020 5 z 5

Naprosto úžasná knížečka o kvantové fyzice. Škoda, že má tak idiotskou obálku a název, mnohé to odradí.
Doporučuji třeba pro děti nebo ženy, pro které jsou odborné knihy na dané téma příliš překombinované a složité.
Vítejte v Matrixu! :-))

Autorovy knížky

Mircea Ighisan George
maďarská, 1940
2015  80%WOW! Získejte svou vysněnou realitu pomocí metody dvou bodů

Kniha WOW! Získejte svou vysněnou realitu pomocí metody dvou bodů je v