Hollyino tajemství

Hollyino tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443269/bmid_hollyino-tajemstvi-Do1-443269.jpg 5 24 6

Woodwalker série

Po poslední bitvě s Andrewem Millingem je Carag rád, že má své nejlepší přátele Brandona a Holly po svém boku. Žít mezi dvěma světy lidí a zvířat totiž není vždy úplně jednoduché. Když se v okolí školy začnou objevovat záhadné případy loupeží, Holly se chová potrhleji než kdykoli předtím. Má v tom snad malá veverka čikarí prsty? Nebo jsou to vlci, kteří chtějí Caragovi a jeho přátelům zase uškodit? Možná o tom bude něco vědět nový učitel zvířecích jazyků, pan Goodfellow. Carag se vydává na další dobrodružství za dopadením tajemného lupiče a to na co přijde, všem vyrazí dech.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Bookmedia

Hollys Geheimnis , 2017

JankaV80
14.01.2024 5 z 5

Nejsem cílovka a přesto všechno mě tato série knižně zasáhla. Moc se mi líbí a s každým dílem jsem zvědavá, kam se příběh Caraga a jeho kamarádů posune. Skvělý, že Carag se v tomto dílu opět spojil se svojí původní rodinou. Určitě doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy propojené s dobrodružstvím.

Silent_Mouse
30.04.2022 5 z 5

Druhý díl to nejspíš nepřekoná, ale i tak je opravdu skvělá. Četla se opět sama. Také odhalila více možností woodwalkerského světa. Už se moc těším až vyjde další díl.

BlazingHeart
05.12.2020 3 z 5

Dávám 3,5 hvězdičky, oproti předchozím dílům byla slabší, hlavně proto, že v ní nebyl dostatek nových či zajímavých prvků, které by příběh obohatily tolik, jako předchozí díly. Nicméně vlče Miro je skvělá postava a jsem zvědavá na jeho další vývoj v příběhu. Také tu kvůli pomalejšímu ději jde více vidět šablona, podle které každá Woodwalkerská kniha jede. Pro mladší čtenáře je to ale naprosto super čtení.

LukBook
10.11.2020 5 z 5

Za mě opět parádní kniha. Tak trochu souhlasím s názorem, že oproti prvním dílům je někdy lehce pomalejší, ale nemusí to být nutně na škodu. Celá série je opravdu dlouho a nemůže to být akční jízda od začátku do konce. Dočkáte se ovšem zajímavých zvratů, nových postav a nechybějí ani nebezpečné souboje a bitky

klarazelena
03.11.2020 5 z 5

Skvělá serie knih, mého syna drží u čtení, takže hodnotím za plný počet.

Veronikados
12.10.2020 4 z 5

Na toto třetí pokračování jsem se strašně těšila. I přesto že série není moje nejoblíbenější, mám ji pořád ráda. Tato kniha byla trošku slabší než předchozí dva díly, přišla mi taková ničím moc neobohacená. Užila jsem si čtení, ale stejně mi tu cosi chybělo. Ve dvojce byly navíc výukové expedice, ale tady.....jsem zkrátka našla jen málo. Ano, pořád je to dobrý příběh a kniha ale za mě byla o trošičku slabší než první dvě. Dávám ji 86% (4.3 hvězdičky)

Katja Brandis
německá, 1970