W.i.t.c.h. - Zelená magie

W.i.t.c.h. - Zelená magie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104473/w-i-t-c-h-zelena-magie-104473.jpg 4 68 68

W.I.T.C.H. Dobrodružství série

< 4. díl

Cornelia nevěří vlastním očím. Kam se pohne, tam kolem ní tancují tajemné jiskřičky, které působí, že všechno kolem roste a kvete. Jako čarodějce Země Cornelii brzy dojde, že jiskřičky nepocházejí z našeho světa. V tom jejich jim hrozí záhuba a Cornelia ví, že jiskřičkám dokáže pomoct jen s přispěním svých čtyř věrných kamarádek z W.I.T.C.H.!... celý text

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Jaehyun
02.02.2022 5 z 5

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc :)

Hoshi
02.11.2019 5 z 5

Nevím proč, ale když jsem se poprvé setkala s W.I.T.C.H. Cornelie mi byla nesympatická... Postupem času jsem si oblíbila i jí a tento její příběh jsem si náramně užila a odpočinula si u něj..

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

příjemné oddechové pohádkové čtení

kytka25
04.06.2017 5 z 5

kniha se mi moc líbila.

any333
25.10.2016 5 z 5

Cornelia se na okamžik stane opravdovou modelkou, jenže kvůli podivným zeleným jiskřičkám jsou její fotky zamítnuty. Rozhodne se zjistit, co po ní světélka chtějí a společně se svými kamarádkami se vypraví na pomoc říši, kde se usídlil zlý červ Karok, který ničí tamější krajinu.
Připadá mi, že se dívky v novelách chovají jinak než když nejsou samotnými vypravěčkami děje. Dělají věci v některých situacích tak, jak bych nečekala vzhledem k jejich povaze.

Dep8
15.12.2012 5 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

TessDragon
05.08.2012 5 z 5

Tentokrát příběh s Cornelií, čarodějky Země.Moc se mi líbil. ;)