Vzplanutí ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Známe skutečně dobře své přátele? Můžeme věřit tomu, že jsou opravdu dobrými lidmi? Víme s jistotou, že jsou šťastní ve vztahu či v manželství? Co když ten, kdo působí jako milý a dobrý člověk, je ve skutečnosti tím, kdo svou drahou polovičku psychicky i fyzicky týrá? A co když ten, kdo působí, že je neskonale šťastný ve svém vztahu, je vlastně týraným? Právě Šárka Knopová je jednou z těch nešťastných, která měla smůlu na manžela. A v místech, kde s mužem žije, potká svou někdejší lásku Viktora, který ve městě má být pouze měsíc a nevědomky jí pomáhá se nějakým způsobem udržet na nohou v době, kdy její manžel odcestoval na několik dní pryč. Šárka si však uvědomuje, že po manželově návratu nastane peklo. Psychicky se připravuje na to, že jsou tohle poslední dny jejího života... Jak to s ní dopadne? A jak se bude vyvíjet společný čas s Viktorem? Podaří se jí uniknout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387454/vzplanuti-x1p-387454.png 4.49
Žánr
Romány, Erotika
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vzplanutí

Přidat komentář
miro1698
29.12.2018

Kniha je velmi čtivá a člověk se vůbec nenudí. Stojí za přečtení.

Kristýna412
02.12.2018

Čte se samo... skvělá knížka obsahující problematiku plno párů.. dokáže dodat odvahu a můžu obsahovat uvědomění i jiných možností v životě.


becheruška
27.11.2018

Při čtení stále aktuálního tématu domácího násilí se vám až zatají dech, co jsou lidé schopni udělat svým blízkým. Kniha se čte velice dobře. Do poslední chvíle netušíte co hrdinka udělá, neboť si zachovává chladnou hlavu a úsudek. Pavlína Kor.

lucie9465
13.09.2018

Stejně jako kniha Šerý svět,tak i tato se četla jedním dechem.Mohu jen doporucit

jardajh
10.09.2018

Doporučuji přečíst všem ženám, které se stále nerozhodli a tiše trpí v manželství ....