Vypočuté modlitby

Vypočuté modlitby https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75854/vypocute-modlitby-75854.jpg 3 22 5

Newyorčanka Faith Madisonová má všetko, čo si žena môže priať- úspešného manžela, dve pekné dcéry, krásny domov, keď sa stretne s kamarátom z detstva, Bradom Pattersonom. Pomocou e-mailov si vzájomne dodávajú podporu, priateľstvo a radosť. Faith odhaľuje tajomstvo, ktoré ju prenasleduje od detstva, a po prvý raz v živote naozaj otvorí srdce pred milovaným človekom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Answered prayers , 2002

mazlak
12.10.2022 4 z 5

Zprvu mi tato kniha připadla jako psaná přímo životem. Čtivé, ale ne náročné na pochopení. Přímé a proto skoro oddechové čtení. Ale jinak to bylo skoro na štvanici proti mužům. Jak její otec tak její manžel byli vybarveni tak, že by je každý musel ukamenovat.

Ester59
24.04.2019 1 z 5

Neuvěřitelné, ze je to roman z tohoto století. A pořád dokola to oboustranné ujišťování, že se nebudou nikdy, ale opravdu nikdy rozvádět. Směšné.

Rup
23.02.2016 odpad!

Autorka se vydatně ohání Bohem, a tak použiji stejnou munici: Bože, do čeho jsi to duši dal?

adelinka
12.07.2015 3 z 5

toto bola asi moja tretia steelovka,,,,,prvé dve ma dosť chytili, táto až tak moc nie....táto mi prišla taká klasická oddychovka, ale samozrejme sa čítať dala....hlavná hrdinka, aj keď zo začiatku pôsobila šťastne, aspoň si to tak nahovárala, nakoniec to svoje šťastie nájde....

julie z moravy
16.03.2013

Kniha se mi moc pěkně četla. Dopadlo to ... Jen si ji přečtěte, nebudete romantikou zklamáni.

Danielle Steel
americká, 1947