Vymezte si hranice a nalezněte klid: Cesta ke zdokonalení

Vymezte si hranice a nalezněte klid: Cesta ke zdokonalení https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487377/bmid_vymezte-si-hranice-a-naleznete-klid-efa-487377.png 4 10 4

Skoncujte s bojem, řekněte si, co potřebujete, zažijte svobodu a buďte skutečně sami sebou. Všichni víme, že bychom měli mít správně nastavené hranice, abychom dosáhli rovnováhy mezi pracovním a osobním životem, zvládli jednání s toxickými lidmi a užili si uspokojivé vztahy s partnery, přáteli a rodinou. Co ale "zdravé hranice" skutečně znamenají - a jak můžeme úspěšně vyjadřovat své potřeby, říkat "ne" a být asertivní, aniž bychom uráželi ostatní?... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Pragma

Set Boundaries, Find Peace , 2021

Veruru1981
03.03.2024 5 z 5

Za me skvělá kniha, uvědomila jsem si, že moje frustrace a únava vyvěrá že špatně nastavených hranic a priorit. Po dlouhé době kniha s přínosem. Jakkoliv může být překlad místy podivný, celkovou kvalitu knihy to nesnižuje. Jsem spokojená, knihu rozhodně nechávám v knihovnicce a neposílám na další cestu.

InesRodriguez
16.07.2023 4 z 5

Téma skvělé, příklady v knize také, ale ten český překlad je otřesný.

Jonny
11.01.2023 2 z 5

Po prolistování jsem knihu zase odložil. Nenašel jsem nic, co by řeklo víc než samotný název knihy.

Jana_Z
03.01.2022 3 z 5

Kniha je na můj vkus "moc americká". Myslím tím, že klade velký důraz na individualitu a mám pocit, že v Čechách to máme trochu jinak. Nicméně i přesto je dobré podívat se na naše vztahy jiným pohledem. To nikdy neuškodí.

Autorovy knížky

2021  76%Vymezte si hranice a nalezněte klid: Cesta ke zdokonalení

Kniha Vymezte si hranice a nalezněte klid: Cesta ke zdokonalení je v