Výkrik do tmy

Teplá letná noc, skvelá párty, vzrušujúci bozk v lodenici – a potom už nič. V spomienkach zíva len čierna diera. Franziska sa vracia na miesto, kde pred rokom zomrel za nevyjasnených okolností jej priateľ. Všetci sú presvedčení, že vrahom je ona, pretože si nič z osudného večera nepamätá. Musí si spomenúť, čo sa vtedy naozaj stalo. Prečo jej v tom ale niektorí bránia? Pri hľadaní pravdy sa sama ocitá v nebezpečenstve... Čo ak sa všetko odohralo úplne inak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448325/vykrik-do-tmyFAR6Id-dhY-.jpg 4149
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Fragment (SK)

Sommerfrost, 2011

Kniha Výkrik do tmy

knihomolka525

celkem dobře napsaná krimi - ale spíš pro adolescenty.pro dospěláky je příběh poměrně primitivní.Příliš se zde ozřejmují situace i myšlenkové pochody účastníků ,ve kterých mohou mladí čtenáři tápat.A tak to je správné!Já jsem knihu přelouskla za jedno odpoledne.A asi za pár týdnů zapomenu o čem byla.

Knihomolka506
09.08.2020

Napínavý detektivni příběh  s prvky thrilleru. Četla jsem  jako puberťák a celou dobou jsem čekala jak to jenom skončí!! Doporučuji

Alex.rrr
27.05.2020

V porovnání s jinými detektivkami je tohle trochu slabé. Hlavní hrdinka místy velice naivní. V závěru potvrzeno a ne málo. Co mi přišlo takové divné, že ze začátku jsem si myslela, že vražda se stala po nějaké době co si v městě zvykla s Mauricem nějakou dobu chodila a ne na prvním rande nerande po 4 měsících co nastoupila do nové školy. Kdy bohaté kamarádky považuje za spřízněné duše na život a na smrt a Maurice za životní lásku. No nevím. Nápad dobrý, provedení špatné.

knihomolka27
29.07.2019

Já jsem ráda, že existují i takovéhle knížky. Není to sice Agáta, ale je to poklidnější detektivka s dospívajícími hrdiny, má spád a když se do ní začtete, přečtete jí za den. Pro mě nejlepší ze série a nejvíc sympatická hrdinka.

Zlatinka.Emilly
23.08.2018

Hezká knížka, příběh byl místy i strhující. Skoro každý zde píše, že od začátku znal pachatele. Já tedy ne. Nad tím, kdo kdo byl, jsem fakt nepřemýšlela, chtěla jsem si příběh užívat tak jak byl napsán. Francziska možná byla naivní, ale kdo z nás v jejím věku nebyl? Navíc to trauma, kterým si prošla, jí na rozumu nepřidalo. Jen v závěru knihy, si myslím, že měla být dívka ostražitější a nevěřit té třetí kamarádce. Ale když je někdo sám a hledá spřízněnou duši, rozdal by se, je to tak? Takže za mně pět hvězdiček.

Effka
12.06.2018

Je to thriller určený pro teenagery od 13let. Já si ho přečetla, přestože jsem už jiná generace,a musím říct že pro mě to bylo velmi pěkné čtení. Ne nijak náročné,ale každopádně napínavé a čtivě napsané.

SknihouVrukách
06.05.2018

Mám strašne zmiešané pocity. Po stranu 150 sa prakticky nič nestalo a mala som pocit, že stále čítam začiatok. Pomaly sa nespomenuli ani podozrívé postavy. Tipy, kto by to mohol byț som mala,konkrétne to boli dve osoby a jedna z nich to aj bola.Obrovská časť knihy bola bez akcie. Na posledných 30 stranách sa stalo toho strašne veľa.Koniec bol strašne rýchly a podľa mňa aj nedotiahnutý. Autorka mohla pridať viac strán a vysvetliť čo potom nasledovalo. Knihe som sa rozhodla dať 3,5*/5* , pretože koniec knihe trošku vylepšil,lebo bol napínavý. Tu som to zaokrúhlila na 4*. :))

Rezi29
16.12.2017

No, nic moc. Jako oddechovka na večer dobrý, ale nic hlubšího v tom nehledejte.