Výkřik do tmy

Výkřik do tmy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145151/bmid_vykrik-do-tmy-gFF-145151.jpg 4 157 42

Franziska se vrací na místo, kde před rokem zemřel za nevyjasněných okolností její přítel. Všichni jsou přesvědčeni, že vrahem je Franziska, která si z osudného večera vůbec nic nepamatuje. Musí si vzpomenout, odhalit, co se tehdy opravu stalo. Proč jí v tom ale někteří brání? Při hledání pravdy se sama ocitá v nebezpečí... Co když se všechno odehrálo úplně jinak?... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sommerfrost , 2011

Mišule_11
09.02.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala, četla se dobře a rychle! :)) A jelikož nemám moc dobrý odhad, tak jsem byla napnutá až do konce! :D

evca7271
06.02.2016 5 z 5

Moc pekna kniha uz sem cekala ze vim kdo byl vrahem a nakonec se zjisti ze to byl uplne nekdo jiny nez se cekalo.

Gabush3nka
01.02.2016 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale ničím mě příliš nepřekvapila, pachatele jsem odhalila po několika stránkách, i přesto velké plus určitě je, že je čtivá. Člověk nemusí u knihy moc přemýšlet.

Petule.k93
09.01.2016

Kniha se dobře četla. Ale že by mě to nějak vtáhlo do příběhu se říct nedá.

Pavlnka
10.12.2015 4 z 5

Knížka se dobře četla a byla relativně zajímavá, i když mi přišla trochu naivní.

Emma8
08.10.2015 4 z 5

Byla to první knížka z této edice trillerů, proto se mi líbila, ale jinak jsou si knížky z celé edice hodně podobné.

1JiTkA2
04.08.2015 5 z 5

Úžasný thriller, moc se mi to líbilo. Ten konec, vlastně celá kniha byla vážně napínavá :)

Mooltee
24.07.2015 3 z 5

Nějak mě nezaujala. Četla se sice snadno a rychle, ale trochu jsem se musela do čtení nutit.

Laf
04.07.2015 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Je jednoduše napsaná a s poutavým dějem.

Barat
03.06.2015 4 z 5

Jak už to tak u mne bývá (Předem varuji - vyrůstala jsem na seriálu 'Hercule Poirot'), vraha jsem věděla už po prvních několika desítkách stran. Výkřik do tmy byl prostě průměr, možná i trošku lepší. Postavy mi nesedly, ale bude to nejspíš mou lehce perverzní povahou. K věci - Děj i příběh krásný, dobře se čte. Ale tak trochu jsem nepočítala s tím, že autorka tam doslova naplive spoustu postav, ani jedna z nich není pořádně nepsaná a Franziska mě fakticky štvala. Jako by Martini čekala, že děj oživí nesmyslným blábolením. Takže bez těch zbytečných chyb by se kniha krásně četla, ale teď jen 3,5*, zaokrouhleno na 4. Tleskám, protože tahle kniha mě doslova vyvedla z míry.

en.bee
03.06.2015 5 z 5

Uzasna kniha, I kdyz jsem vedela uz od 80 stranky, kdo to je.

KristýnaM
08.05.2015

No, podle mě takový průměr. Četla jsem i mnohem lepší knihy, ale když prostě zrovna nemáte moc co číst nebo se chcete trošku odreagovat, tak bych doporučila tuto knihu. Znovu bych si ji ale nepřečetla.

tinka99
15.08.2014 5 z 5

Opět super kniha:-)

Barča99
23.01.2014

je mi skoro 15. Je tato kniha pro mě vhodná??

petrisca
19.01.2014 5 z 5

Trošičku jsem převídala konec ale toto mě naprosto dostalo. Skvělá kniha :)

karolinos
14.10.2013 5 z 5

Super knížka, rozhodně doporučuji přečíst! Napínavá, přečtete ji jedním dechem;) Hlavní hrdinky je mi ale po celou část knihy celkem líto:/ Ale opravdu jedna z mých nejlepších čtených detektivek :))

kleria
11.08.2013 4 z 5

Už od začátku jsem tušila jak to vlastně všechno skončí a měla jsem pravdu, a přitom jsem to nechtěla aby to tak bylo :). Od poloviny mě autorka docela zmátla nevěděla jsem jestli to byl ten nebo jestli ten, přitom jsem tušila že to asi nejsou :). Jinak moc pěkná knížka.

Adele02
29.07.2013 5 z 5

Skvělý thriller. Martini píše úžasné knížky.

Katee
26.07.2013 5 z 5

Je to krásná a zajímavá kniha, ale už od začátku jsem jisté osobě (osobám :D) nevěřila. I tak se mi to ale moc líbilo a i když jsem něco málo tušila, nenapadlo mě, že by vrah mohl být ten, kdo jím je. Rozhodně pět hvězdiček :)

Lipo
24.07.2013

Skvěla knížka! :) Vůbec mě nenapadlo že to skonči tak ja to skončilo...knihu jsem přečetla jednim dechem a moc mě bavila...byla hodně napínavá hlavně ke konci..

Manuela Martini
německá, 1963
2012  71%Mrazivé léto
2013  78%Výkřik do tmy
2008  75%Tichý řezník
2007  73%Smrt ve tmě
2008  67%Záře purpurové hory

Kniha Výkřik do tmy je v