Výjezdovka

Ke všem závažným trestným činům – od loupeží přes znásilnění až po sebevraždy a vraždy – vysílá operační důstojník výjezdovou skupinu. Ta sestává z detektiva, vyšetřovatele a technika, kteří se zabývají prvotní prací na místě činu – dokumentují zločiny, zajišťují stopy, vyslýchají oznamovatele či poškozené a hledají svědky. Výjezdovka přibližuje jejich práci, která dokáže být děsivá a napínavá. Seznámíte se s pravdivými informacemi o tom, jak vypadá skutečná práce kriminalistů v terénu – bez příkras a filmového dramatizování. Kolik hrůz, neuvěřitelných příhod, ale i úsměvných situací musí zažívat členové výjezdovky? Všechny příběhy vycházejí ze skutečných případů, se kterými měl autor v průběhu své policejní služby zkušenost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459320/big_vyjezdovka-ByG-459320.jpg 3.8114

Kniha Výjezdovka

Formicka93

Povídky mě vtáhly do děje. Autor vychází ze skutečných případů, se kterými se setkal v průběhu své policejní služby.

Leniii

Kniha ukazuje policejní práci, zajímavý obsah

Dajine
18.12.2021

Něco málo o policejní práci.

Kerberos
18.11.2021

Popis 24 hodinové směny kriminalisty na výjezdovce a do toho zapracovaných několik případů. Drsné popisy míst činu.

mcabr
15.11.2021

Pěkné čtení.

Kaja1
07.11.2021

Tak po čase něco z českého kriminálního prostředí. Ze začátku mi vadilo jak se pořád uváděla celá jména a příjmení včetně funkci. Ale asi se měly oddělit dvě dějové linky knihy, první část z pohledu kriminalistů a druhá z pohledu postižených. Ale jo, šlo to.

lucifess
25.09.2021

Zajímavá kniha tématem a obsahem. Obecně ale nic mimořádného, co si budu pamatovat a všem doporučovat si přečíst. Jsem ráda, že se ke mě kniha dostala a přečetla jsem si ji, ale kdyby měla pokračování, určitě po něm již nesáhnu.

Jamra
25.09.2021

Na knihu mě nalakalo hlavně téma. Obsahově knížka nezklamala, ukazuje policejní práci takovou, jaká opravdu je.