Vyhrajte boj o štíhlé tělo

Jste zmateni ze složitých nebo matoucích informací o hubnutí? Máte obavu, že jste odsouzeni k nekonečné dietě sestávající z kuřete a brokolice, abyste zhubli a už nepřibrali? Už ne. V této knize se s vámi odbornice na stravu a fitness Jillian Michaels dělí o svá vlastní tajemství, tipy a triky, jak jednoduše, rychle a trvale transformovat tělo. Nabízí snadno proveditelné strategie k úpravě stravy, pohybu a životního stylu podle vašich potřeb....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182536/vyhrajte-boj-o-stihle-telo-182536.jpg 4.137
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Anag

Slim for Life, 2005

Kniha Vyhrajte boj o štíhlé tělo

-el
25.02.2017

Tato kniha pomůže roztřídit důležité a nedůležité informace týkající se hubnutí a zdravého životního stylu. Určitě pomůže začátečníkům, kteří tápou ve velkém množství internetových článků. Nejvíc se mi na knize líbí, že Vás do ničeho nenutí. Nediktuje přesný jídelníček kolik a čeho. Dává prostor si vyčlenit, co je pro každého důležitější... za mě bez pochyby pět hvězdiček!

Daris
07.01.2017

průměr

rencha86
11.11.2015

Velmi užitečná kniha. Díky ní jsem se naučila mnoho nových věcí. Tuhle knihu bych doporučila všem, kteří se sebou chtějí něco udělat.

HanaKolarova
20.08.2014

Váhala jsem jestli dát 4 nebo 5 hvězdiček. Po krátkém přemýšlení dávám 5. Váhala jsem z toho důvodu, že o "healthy lifestyle" mám přehled, proto informace v ní jsou pro mně starou známou, ale i já jsem zde našla pár nových.
Knížka je nejvhodnější pro začátečníky, co nevědí skoro nic. Vše je zde přehledně napsáno, popsáno a vysvětleno ve srozumitelném a hlavně jazyce, který pochopí i laik.
Dokonce i pro ty, kteří jsou v životosprávě zběhlejší, se knížka hodí. Osvěží zapomenutelné informace. Stejnou věc napíše jinými slovy a přeci - opakování je základ moudrosti. Hlavně si myslím, že vždy si jde vzít a odnést pár nových tipů do života.

Kniha není psána tak, abyste vše splnili - ono to ani nejde, což na posledních stránkách potvrzuje i Jillian. Jde zkrátka o to, vybrat si ty nejdůležitější tipy a vylepšit svůj životní styl jak jen to jde.

michaelevavrin
07.08.2014

Kniha jako dělaná pro začátečníky v oblasti zdravého životního stylu!

monushka
19.05.2014

Zajímavá kniha. V přehledných bodech je zde shrnuto to, co bychom měli dodržovat, abychom vypadali štíhle. Jillian nemluví pouze o hubenosti, ale o pohybu a jaký pozitivní dopad má nejen na naše tělo, ale na naše zdraví celkově. Navíc jsou body ohodnoceny čísly od 3 do 1, přičemž trojka by pro nás měla být nejdůležitější a měli bychom jí za každou cenu dodržovat. Těším se, až se dostanu k některé její další knize.

Ako sa nestať pacientom
Ako sa nestať pacientom