Vyhoštěni z ráje

Vyhoštěni z ráje https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311899/bmid_vyhosteni-z-raje-Z8N-311899.jpg 4 21 6

Hrdinka knihy žije sama se svou dospívající dcerou. Zná to, co většina našich žen: zaměstnání, domácnost, zaměstnání a zase domácnost… První vytržení ze stereotypu je pro ni studium večerní školy. Druhým životním mezníkem se stává návštěva taneční kavárny. Zde zjišťuje, že není sama, komu se neuskutečnil životní sen, že není jen ona sama „vyhoštěna z ráje.“... celý text

HankaSou
22.07.2019 3 z 5

Ze začátku se mi to docela líbilo, ale konec už jsem protrpěla.

Ann98
10.03.2018 5 z 5

Tato kniha nebyla úplně nejhorší, ale rozhodně nebyla ani nejlepší. Klasický románek o rozvedené ženě středního věku a matce dospívající dcery, která se chce vymanit ze životního stereotypu a znovu hledá náplň vlastní existence. Je zde pěkně ukázáno, že po šestatřicítce není pro ženy rozhodně vše ztraceno, a mohou začít úplně jiný život, protože zdaleka ještě nepatří do starého železa. Musím si přiznat, že tuto knihu jsem přečetla během dvou večerů.

Jája92
10.02.2018 4 z 5

Zajímavé čtení , které se mi četlo dobře, ostatně jako i jiné knihy od autorky.

alnahu
26.05.2017 4 z 5

Příběh rozvedené Evy a jejích starostí s dcerou Lenkou, která matku opustí a jde za svou láskou do vysněného ráje z kterého se vrátí opět domů. Moc jsem se pobavila , jak se Eva chodila pobavit s přítelkyněmi do taneční kavárny a ,jak měly označené a rozškatulkované muže. Kniha se mě líbila.

kika 13
23.10.2016 4 z 5

Dobrý příběh pro čtení spíše pro nás ženy.

Marika Vanova
11.07.2012 1 z 5

No nevím, když už jsem to začala číst a nic jiného jsem na dovolené nesehnala, tak už jsem to dočetla, ale nijak mě to nezaujalo, prostředí taneční kavárny, jak zde popisuje autorka, mě přímo odpuzuje.