Vychovatelka

Vychovatelka https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7357/vychovatelka-7357.jpg 4 16 3

Náhlá smrt hraběnky Alice von Treuenfels uvrhne jejího manžela do těžkého podezření. Ani soudu se nepodaří najít důkaz jeho viny či neviny. Griseldě von Ronach, vychovatelce Treuenfelsovy dcerušky, se zdá podivný sen, který ji zavede na stopu temného činu. Griselda se nezištně snaží hraběti pomoci a dostane se do velkého nebezpečí. Zkříží totiž úskočné plány žárlivé komtesy Beaty.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Griseldis

Eva193
14.04.2023 2 z 5

Tohle bylo takové hodně starosvětsky naivní vyprávění příběhu o kterém je hned od začátku jasné, jak se bude vyvíjet. Myslela jsem, že to dá s bídou dvě hvězdičky, ale závěr byl přece jen dynamičtější a příběh nakonec docela vtáhl. Celkově to na mě ale působilo tísnivě, takže zůstanu u dvou hvězd, ale jsou zasloužené. Je to kniha pro specifickou skupinu čtenářek.

Tefnut
24.11.2018 1 z 5

Po hodně dlouhé době je to kniha, kterou jsem musela odložit. Hned od začátku bylo jasné, co se bude v knize dít a číst takové ty rozvětvené fráze, na to nebyla nálada. Za mě bohužel velké zklamání.

DeKo1996
26.07.2018 5 z 5

Dobrá knížka. Typická romantika. Téměř od začátku mi bylo jasné, jak to skončí... Ale i tak se mi kniha líbila. Měla jsem ji přečtenou během dvou dnů.