Magdin osud

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nevyzpytatelné jsou cesty osudu. Magda,která záhy osiřela,projde řadouživotnách zkoušek,aby nakonec svůj majetek i srdce mohla nabídnout svému vyvolenému.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84141/magdin-osud-Bl5-84141.jpg 4.222
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ivo Železný
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Magdin osud

Přidat komentář
Florindela
18. října

Klasická Mahlerová - příběh s komplikovaným dějem a dobrým koncem. Miluju knihy z antikvariátu a sáhnu raději po starém vydání než po novém. Baví mně tyto idylické staré časy.

pip11
14. ledna

Velmi krásná a dojemná kniha. Děj se odehrává v Belgii a Africe. Hlavní hrdinka Magda je sympatická, milá a inteligentní dívka. Doporučuji romantickým duším:)

sany.66
19.12.2015

Tahle knížka je ještě po mamce. Ze začátku mě to nenadchlo, ale pak se to rozjelo.... Celkem jsem litovala Magdu, fakt si prošla mnohým a když se zdálo, že už to vypadá jako z pohádky, tak se zase stalo nějaké to neštěstí a umřelo tam celkem hodně lidí. Někdy jsem měla chuť brečet, protože jsem se opravdu do ní vžila. Určitě bych si jí někdy zase přečetla. :)

maryzka
03.05.2012

no vzhledem k tomu že se taky tak jmenuji tak jsem vždycky si přála mít takový osud napřed utiskovaný dítě pak bohatá dáma.

Layss
26.02.2012

Je pravda, že je tato knížka maličko morbidní, ale příběh je to velice silný. Poprvé jsem u toho brečela jako želva, a pokud se nemýlím, tak i podruhé. A od té doby si to čas od času přečtu znovu i během jednoho večera...

sardinka
24.12.2011

Vypadá jako hezká, "obyčejná" knížka o životě, ale zemře v ní 9 lidí :)