Všichni naši ex

Všichni naši ex https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404634/bmid_vsichni-nasi-ex-uvD-404634.jpg 3 57 27

Je možné recyklovat lásku? Čtyři kamarádky zklamané ze svých vztahů to zkusí. Už jsou unavené ze schůzek přes online seznamky, které jim dohazují samé ztroskotance, lháře, nerdy a chlápky, kteří ve čtyřiceti bydlí se svou matkou. Marnie, Helen, Rosa a Ani mají za sebou vztahy s muži, kteří nebyli zdaleka tak hrozní, jen jim to z různých důvodů nevyšlo. Co je špatného na tom, přehrát svého ex kamarádce a dát jí k němu návod k použití?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ex Factor , 2016

martiline
13.08.2019 1 z 5

Ne, vážně to nejde. Tak dlouho se přemáhám, abych četla, ale není se čeho chytit. Velké množství postav, zbytečné děje, zbytečné opakující se myšlenky, slova ... Nejhorší snad je, že jsem si ji vybrala "na dovolenou" a měla jsem po čtení ... protože i v té největší bídě jsem vždy po přečtení jedné jediné stránky knihu zaklapla.

J.x
22.05.2019 2 z 5

Příběh čtyř kamarádek a jejich touha po lásce. Knížku jsem dočetla, protože jsem chtěla vědět, jak skončí:-) Některé odstavce nebo stránky mi přišly zbytečné, o ničem, zkrátila bych to.

EvieS
12.04.2019 3 z 5

Kniha sice nanaplnila mé očekávání ale i tak se pěkně četla. Takové nenáročné oddechové čtení

ladna
05.04.2019 1 z 5

Vypadalo to jako zajímavý námět, ale od 1/3 knihy nuda, nuda, nuda a já se teda přemáhat číst dál nebudu.

Makocka
22.09.2018

Mě tedy bavily hlášky geeka Karla. Jinak velmi lehké a nenáročné čtení.

Andy0892
14.06.2018 3 z 5

Nebylo to nic převratného, ale... četlo se to snadno, každá z dam byla úplně jiné povahy, nápad to mělo, ač chvilkami nedotažený, přesto mi díky tomu uběhla cesta vlakem mnohem rychleji

ptavichripkaa
01.02.2018 2 z 5

S přemáháním dočteno do konce. Nápad dobrý, ale to je tak asi všechno. Nuda, nuda, nuda a další nuda.

Eva Woods (p)
britská, 1981