Všechny matčiny hříchy

Všechny matčiny hříchy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166603/bmid_vsechny-matciny-hrichy-eDX-166603.jpg 3 30 9

Každá žena dělá rozhodnutí. Ale žádná z nich nedělala těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová, veleúspěšná byznysmenka. Jenomže každý úspěch je vykoupen nějakou obětí a tou je v tomto případě rodina. Valnou části života svých dětí Olivia doslova propásla, zatímco budovala své impérium. Nyní, tváří v tvář minulosti, Olivia přemýšlí, jak by ztracená léta svým dětem vynahradila. Je to však vůbec ještě možné?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Ikar (ČR)

The Sins of the Mother , 2012

zimolka
15.06.2020 1 z 5

Tak pro mě je tato kniha zatím nejslabší .Do cca 150stran se pomalu nic nedělo,kdyby měla kniha o polovinu méně,tak by to bylo o mnoho lepší a zajímavější.

denisa7430
26.09.2019 1 z 5

Olivia měla v životě neskonalé štěstí na oddaného a milujícího manžela, se kterým počala celkem čtyři potomky. Nikdy jí nezazlíval, že tráví raději čas v práci, než s rodinou. Joe se o rodinu staral, dbal o blaho dětí i své ženy, kterou neskrývaně obdivoval za její píli a k smrti miloval. Avšak jak berou celou situaci děti, které vlastně vyrůstají bez matky? Olivia na tuto otázku nikdy moc nedbala, tolik byla zahloubána do rozšiřování podniku, jenž za jejího vedení dosáhnul mezinárodních rozměrů. Podnik hodlala jednoho dne předat svým dětem, to byl její hlavní cíl, hlavní hodnota, kterou pro rodinu vytvářela.
Jaká propast se mezi ní a dětmi vytvořila, si začne plně uvědomovat až v jejich dospělosti. Po tragické smrti svého drahého chotě hledá ke svým čtyřem dětem cestu. Každý úspěch je vykoupen nemalou obětí. V případě Olivie je tou obětí vlastní rodina a ztracené roky, které už nemůže vrátit zpět. Ve svém pokročilém věku tak řeší existenční otázku – otázku záchrany rodinných vztahů.

Opatov
10.09.2018 5 z 5

Asi jsem mozna neprecetla vsechny jeji knihy, protoze cast byla velmi zdarile zfilmovana. Ale tuhle jsem cetla v posledni dobe. Pribeh se mi libil, moralni podtext, ze zadne penize na svete nedokazou nahradit vztahy v rodine a lasku k detem. Skoda, ze jsem nemohla jet s nimi......

alnahu
01.09.2016 4 z 5

I já jsem se tentokrát, tak trochu prokousávala , rodinným příběhem Graysonových. Kniha nakonec končí dvojitou svatbou , kdy si 70 letá Olivie bere svého zaměstnance a konečně také najde cestu ke svým dětem, ale hlavně k té nejmladší dceři Cassii, která se vdává zároveń se svou matkou.Za šťastný konec dávám čtyři hvězdičky.

Lena63
08.02.2016

Opět kniha o ničem. Vše stokrát popisované. Steelová už asi nikdy více.

sabca
08.05.2015 3 z 5

Přesně jak už tady bylo napsáno. První polovina nic moc, skoro nic se nedělo. Druhá polovina už byla zajímavější. Proto pouze 3 hvězdičky.

Milena1962
18.08.2014

Příjemné oddychové čtení na léto.

cathani
11.05.2014 3 z 5

horší průměr, od autorky bych očekávala víc, ...začátek nic moc, pak už to byla Steelová...

Rup
01.01.2014 odpad!

Původně jsem chtěl napsat komentář k hodnotám, jež zjevně autorka vyznává. Ale je to takový blábol, že - škoda slov. Literární hodnota návodu k varné konvici je neporovnatelně vyšší.

Danielle Steel
americká, 1947