Všechny čtyři hvězdičky

Seznamte se s jedenáctiletou Gladys Gatsbyovou, nejpřísnější restaurační kritičkou! Gladys Gatsbyová má už od sedmi let velkou lásku – vaření. Aby o ni rodiče neměli strach, vařila vždy tajně, když byla doma sama. Teď jí je jedenáct a po nehodě s creme brulée (byl to jen takový malý oheň) má Gladys zákaz vstupu do kuchyně. Je nešťastná, ale brzy si najde novou zábavu. Do literární soutěže, kterou vyhlásily místní noviny, pošle smyšlený životopis restaurační kritičky. Omylem se životopis zatoulá do jiné složky a Gladys přijde dopis s nabídkou napsat opravdovou kritiku…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286886/vsechny-ctyri-hvezdicky-egx-286886.jpg 4.529

Všechny čtyři hvězdičky 1.

Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

All four stars, 2014

Kniha Všechny čtyři hvězdičky

Adelhyskova

Moc zajímavý nápad na knihu. Do hlavní postavy (Gladys) se přensete téměř okamžitě.
Jen jedno malé upozornění- je dost možné že z popisu všech těch lahodně vypadajících jídel asi budete mít hlad. : D

KajkaMicinka
10.06.2019

Kniha byla super. Gladys chce být kritičkou jídla. Ráda vaří, ale její rodiče z toho moc nadšení nejsou...

lenkaabooks
26.12.2018

Příběh pro čtenáře od 10 let. A já říkám - super. Ačkoliv dávno dospělá, knihu jsem si užila. Zahlédla jsem ji u čtrnáctileté neteře, která ji prý sedmkrát přečetla na táboře. Jedenáctiletá Gladys má jedinou vášeň a posedlost - vaření. A my ji celou knihu držíme palce a fandíme a obdivujeme a přitom máme příšernou chuť na něco dobrého :-)

lucygreen
21.11.2018

Naprosto senzační kniha, četla jsem ji před docela dlouhou dobou a bylo to něco hodně originálního! V knihovně jsem si to vybrala náhodně, nejspíš podle tematiky jídla :D a byl to pro mě v tu dobu objev.

Adl.j.
05.10.2017

Kniha mě moc zaujala a určitě ji doporučuji všem mladým čtenářům, :-)

superleontynka
04.09.2017

Rozhodně DOPORUČUJI!
Krásně se čte a ani chvilku se nenudíte, postavy jsou skvěle popsané a vaření je skvěle zakomponované. Asi není nic co bych knize vytkla.
Člověku se zdá, že je děj předvídatelný, ale není. Vždy je tam nějaký pop - out, který nečekáte.
Bohužel je knížká krátká a končí celkem rozpurně, takže by člověk nejraději autorku zabil.
Doporučuji si oba dva díly půjčit najednou, já na něj čekala rok :-D!

Dája12
30.06.2017

nejlepší knížka co jsem kdy četla!!!

kajka07
24.06.2017

Kniha se mi líbila. Byla super.

Lev, čarodějnice a skříň
Bratři Lví srdce
Bratři Lví srdce

Tara Dairman
americká

Kniha Všechny čtyři hvězdičky je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x