Hvězdy letní oblohy

Příběh pro všechny malé kuchařky. Gladys Gatsbyová je trochu jiná než ostatní holky. Nezajímá ji oblečení ani kluci, volný čas totiž nejraději tráví v kuchyni. A když zrovna nemůže vařit, čte si v kuchařkách nebo píše kritiky restaurací. Školní rok právě končí a ji čekají ty nejlepší prázdniny plné dobrot. Jenže co když bude všechno jinak? Rodiče ji posílají… na tábor! A k tomu všemu dostává z redakce novin New York Standard úkol najít nejlahodnější hotdog v New Yorku… Pokračování příběhu Všechny čtyři hvězdičky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331627/big_hvezdy-letni-oblohy-59V-331627.jpg 4.526

Všechny čtyři hvězdičky 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Stars of Summer, 2015

Kniha Hvězdy letní oblohy

l_Riky_l
24.11.2021

Tento příběh se docela dost liší od prvního. Hlavně tím, že Gladys musí přetrpět letní tábor a spoustu levného masa s kečupem a hořčicí. Najít nejlepší Hotdog v New Yorku je její nový úkol, který musí splnit pro nejčtenější časopis v zemi. Oproti prvnímu dílu je zde více klasických emocí a zážitku, ale furt se tato knížka velmi liší od ostatních. Každopádně tomu furt něco chybí

Fany09
04.06.2021

Kniha se mi líbila.

KajkaMicinka
10.06.2019

Krásná kniha, byla jsem z ní unešená. Děj se odehrává na letním táboře Summer :D

lucygreen
21.11.2018

Druhý díl, který jsem četla tak před rokem, byl asi ještě lepší, než ten první :D. Bylo to zase velice kouzelné čtení pro slečny ;). A já, i když už nejsem cílová skupina, bych si klidně přečetla další díly..
Doporučuji!