Stalo sa mi všetko

Druhý titul Evity Urbaníkovej - autorky bestselleru Všetko alebo nič - Stalo sa mi všetko. Knižka z prostredia bulvárneho týždenníka, plná "moderných" vzťahov, trpkej lásky, absurdných zákonov.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17579/stalo-sa-mi-vsetko-17579.jpg 3.7254

Všechno 3.

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, EvitaPress

Kniha Stalo sa mi všetko

VěraČamková
13.11.2020

No, příběh z lepší společnosti .... nemůžu říci, že by mě bůhvíjak bavilo. Ale je to věc vkusu, no.

Delitka
20.07.2020

Na mě moc depresivní příběh. Úplně dobře mi z toho nebylo. Kniha se ale dobře četla.

Kubikuli
18.05.2020

Byla to pro mě jedna z knížek, po kterých máte takovou slušnou knižní kocovinu. I přesto, že příběh není úplně topovka, tak ještě pár dnů po přečtení jsem ho nemohla dostat z hlavy...

GaleW
29.03.2020

Tak já nevím, opravdu Katku potkalo hodně ( převážně zlého, ale nejen to), ale jak se v určitých chvílích chovala, to bylo opravdu i na mě hodně. Knížka se četla dobře, ale můj šálek čaje to úplně není

poiu
15.03.2020

Katarína si žije svůj pohádkový život s manželem a dvojčaty a svými dvěma kamarádkami Lindou, která se potácí mezi svým vlastním reálným životem a platonickou láskou Jakubem, který s ní částečně je a částečně není a Vandou, která je celkově trochu přelétavá a trochu mimo, dokud... Dokud se jí svět neobrátí naruby, když ______________________ S P O I L E R ______________ když přijde manželovi na nevěru. Katarína se s novou situací nedokáže vůbec vyrovnat (pochopitelně :-( ) a manžel se zachová jako totální sebestředný debil. :-( Vlastně mi jí bylo trochu líto i když její jednání a škemrání (a návštěva u milenky doma - WTF? :-( )pro mě nebylo moc pochopitelné.... Navíc mi vadila prvoplánovitost postav a vulgarity v jejich vyjadřování.

"V práci zůstávají minimálně do šesti, do sedmi večer. Je to důležité, být stále k dispozici, bysnys je byznys, byznys je důležitý, byznys je náboženství. V tomto demosvětě ýijou celé dny, chodí na školení, kde je jiní moudří manažeři učí, jak se chovat ke kolegům podle zařazení. Absolvují team-buildingy, aby firma zvládla kařdou krizovou situaci. Kanceláře mají dokonale čisté, blyštivé, internet rychlý, s časem nakládají efektivně. A z reálného života si přinesou jenom fotku, na níž mají zachycenou svoji rodinu, co vypadá velice šťastně , ale o níž toho vědí méně než o kolegyni z kanceláře na konci chodby."

"Linda tvrdila, že si za to trošku můžeme samy. Emancipace, rovnoprávnost... Dokážeme se postarat o děti, o domácnost, uvařit, vyprat a vyžehlit, dokážeme přitom dobže vypadat a navíc přinést domů i slušný balík peněz. ""Ten chlap se cítí doma zbytečný."", konstatovala Linda. ""Není nasycena jeho primární potřeba chránit a o někoho se starat. Vidí, že na něm žena není závislá, tak utíká k chudince, které pofouká prst, když si zlomí nehet.""

Nikychlupova
23.02.2020

Silný příběh, takový ze života. Kniha se četla dobře, ale proti srsti mi bylo, jak se Katarína snažila přemlouvat a skemrat svého muže o lásku. Konec mě dostal, ale nechci soudit.

Aleh
25.01.2020

Kniha ze života a o životě. Nesoudím hlavní hrdinku. Je to život. Někdy je krásný, někdy hodně těžký a rozhodnout se je někdy taky setsakramentsky těžká věc. Co všechno se muselo stát než Katarína k takovému rozhodnutí dospěla? Co mi přijde tragické, že o sobě toho ti nejbližší v rodině vědí tak málo... Ráno skoro jako každé druhé a přece jiné, společná snídaně muž, žena, děti. Manželka a především maminka stojí před těžkým rozhodnutím...

Vatter83
05.06.2019

Čtivé, i když psane zvláštním způsobem. Hodně pohledů (negativních) na muže, s čímž se úplně neztotožňuji, dost vulgarity, což nesnáším, konec naprosto pro mě nepochopitelný. Pasáže s rozhory Katariny, Vandy a Lindy často nudné, zdlouhavé a nic neříkající.