Všechno, jen ne pravda

Všechno, jen ne pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401036/bmid_vsechno-jen-ne-pravda-hwN-401036.jpeg 3 82 28

Rachel se s Jackem znají jen pár měsíců a už spolu čekají dítě. Je to láska na první pohled – dokonalá, bez poskvrny. Jednou v noci se ovšem Rachel probudí a všimne si zářícího displeje iPadu. Jackovi přišel e-mail a Rachel neodolá a podívá se. Na druhý den Jack e-mail zapře, a pak už se nedá nic vzít zpátky… Rachle si začíná uvědomovat, že budoucího otce svého dítěte vlastně vůbec nezná a že před ní Jack něco tají. Každým dalším dnem její podezření i nervozita víc a víc narůstá a pomalu se mění v až posedlost. Ale i Rachel leccos ze své minulosti skrývá. Co se stane, až pravda o obou vyjde najevo?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Everything But The Truth , 2017

jasmína
31.05.2019 5 z 5

Tak to mi sedlo.

Hra se čtenářem, zda bude číst dál, zda je to tak či onak, kde je ta pravda, opravdu se mi to líbilo, ač je tu nízké hodnocení.

Za mě jsem s touto knihou naprosto spokojená.

buldozer5
06.03.2019 3 z 5

Bohužel, u této knihy průměrné hodnocení moc nezvýším, protože těch 60% opravdu odpovídá kvalitě, jakou je kniha napsaná.
Nápad je dobrý, i když se vsadím, že na podobný téma se už napsalo hafo knížek, ale potenciál to má nevyužitý.
Kniha zkrátka neměla žádný spád, všechno se tam hrozně vleklo a když už tam přišlo nějaké rozuzlení, autorka to vylíčila takovým způsobem, že jsem se u toho nudil.
Pak najednou přišel konec a moje myšlenka byla; ,,Aha, a to už je jako konec?"

Anita8
22.01.2019 2 z 5

Príjemná romanticko-detektívna oddychovka . Na záver pár myšlienok na zamyslenie, že ak chceme niekoho súdiť, pozrime sa najprv na seba .

Christienne
10.01.2019 1 z 5

Nic moc. První polovinu jsem se ke čtení nutila, druhá se četla lépe, ale byla předvídatelná. Vadily mi opakující se fráze a ke konci i samotná hrdinka.

Zlatinka.Emilly
24.12.2018 3 z 5

Přesně jak říkají předešlé recenze. Kniha nestojí za přečtení. Obsah by nebyl zas až tak špatný, ale ten styl psaní a pořád dokola popis toho, co mohlo být popsáno ve dvou větách. Avšak tak jako každá kniha, tak i tato má své ponaučení. Do druhého člověka nevidíme a opravdu každý, každý má co skrývat. Nemusí to být nic světaborného, ale každý ve svém životě máme kostlivce ve skříni. Ten můj nechce odejít, občas se připomene a tak i já mám v sobě co skrývat.

iceVS
23.09.2018 1 z 5

Hrdinka na první straně knihy pojme "děsivé podezření", protože jejímu partnerovi přijde na mobil zpráva. Následujících tři sta stran jste kamenováni výrazy "šokující", "příšerné", "překročit hranici"... abyste na konci zjistili, co už dávno víte. Drama a duchaplnost zápletky asi na stejné úrovni, jako když Barbie dojde růžová. Pokud je vám víc než pětadvacet a nebo vlastníte mozek, s touto knihou neztrácejte čas.

mariva
17.07.2018 3 z 5

Z knihy mám trochu rozpačitý pocit. Četla se celkem dobře, i když víc než o děj šlo o pocity a myšlenky hlavních postav. Myslím si ale, že se autorce podařilo docela dobře vyjádřit skutečnost, že každý má ve své minulosti něco, k čemu se nerad přiznává a neměl by proto soudit druhého, když nezná všechny okolnosti.

Kamienkova33
12.04.2018 2 z 5

Mám nejakú čitateľskú krízu a neviem, či je to mnou, alebo touto knihou. Anotácia znela veľmi lákavo, mám rada romány, v ktorých sa postupne odhaľujú tajomstvá. Začiatok sa mi páčil, hlavná hrdinka zisťuje, že sa jej na priateľovi, s ktorým síce je krátko, ale čakajú spolu dieťa, niečo nezdá. Má čudné reakcie, nielen on, ale aj jeho rodina či kamaráti. Snaží sa zistiť, čo je za tým a pri tom aj ona niečo skrýva....
Takto napísané to znie naozaj tak, že to bude kniha plná napätia. Nebola. Bola to nuda. Neviem si pomôcť, ale naozaj si nepamätám, kedy som naposledy čítala jednu knihu 7 dní...