Vražedný instinkt

Vražedný instinkt https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4440/bmid_vrazedny-instinkt-Lur-4440.jpg 4 21 6

Bitevní pole obchodního světa se svými veliteli, vítězi i padlými… Mistr moderního thrilleru vás zve do nelítostné války obchodních společností… Jason Steadman je třicetiletý obchodní zástupce velké elektronické společnosti, ale postrádá onen "vražedný instinkt", nezbytně nutný k postupu po firemním žebříčku. To všechno se však změní, když se seznámí s Kurtem Semkem, bývalým velitelem Zvláštních jednotek, a sežene mu místo v bezpečnostním oddělení. Od té chvíle začne jeho kariéra strmě stoupat. Nějakou dobu trvá, než si Jason uvědomí, že nejde o žádnou hru náhody, nýbrž o účinnou pomoc nového přítele, který mu - poměrně originálně - dláždí cestu. Strhující příběh o vražedných ambicích, intrikách a ceně úspěchu vám nedovolí vydechnout a mnohé jistě přivede k zneklidňujícímu zamyšlení: Jak daleko bych byl ochoten zajít já sám? Co všechno bych dokázal obětovat? Joseph Finder je pokračovatelem tzv. profesního románu, který na světlo světa uvedl slavný Arthur Hailey.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Metafora

Killer Instinct , 2006

Dany58
28.01.2021 2 z 5

Ještě žádnou knihu jsem nečetla tak dlouho-2 měsíce. Mezitím jsem stihla přečíst několik jiných knih. Nalákalo mě srovnání s Arthurem Haileym, ale čekalo mě zklamání. Možná kdyby měla kniha o 200 stránek méně, byla by lepší. Začátek se nepředstavitelně táhl. Méně je někdy více. Závěr už byl lepší, ale celkově mě kniha zklamala.

TeaPeter
03.11.2020 3 z 5

Do knihy jsem se nedokázal začíst. Nevím, čím to bylo. Kniha je asi napsaná dobře. Téma také není špatné. Možná byl děj až moc málo pravděpodobný, snad kromě muže nasazeného z centrály firmy. To už jsem viděl i v praxi.

mispulin
11.12.2019 4 z 5

V knihovně jsem po knize "šáhnul" trochu ze zoufalství, protože jsem pospíchal a nakonec jsem byl mile překvapený jak se mi krásně četlo.
Zkusím i další knihy.

JosefKomensky
24.08.2019 4 z 5

Velice ctive a napiinave napsanee ale obcas sem mel pocit ze ctu Crightona zejmena jeho kinhu skandaalnii odhalenii :-)

vagas
23.01.2012 4 z 5

Opět mě Finder nezklamal, knížky od něj se čtou jak po másle a Vražedný instinkt na tom není jinak...

jajaja
28.09.2011

Strhující a napínavé. Dávám jedničku.

Joseph Finder
americká, 1958