Vražda Rogera Ackroyda (komiks)

Agatha Christie Vražda Rogera Ackroyda Bruno Lachard Ongalro Rok poté, co paní Ferrarsová přijde za podivných okolností o manžela, stane se i ona sama svým způsobem obětí. Byla to sebevražda, nebo ji někdo otrávil? Když záhy zemře i její nápadník pan Ackroyd, není už o čem pochybovat. Jaká je však pravá tvář těchto událostí? Na scénu vstupuje Hercule Poirot... Podle znalců je tento román Agathy Christie z roku 1926 autorčiným mistrovským dílem. Detektivní záhada v precizních kresbách Bruna Lacharda tu ožívá i s celou svou chmurnou psychologií....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41345/vrazda-rogera-ackroyda-41345.jpg 3.923
Literatura světová, Detektivky, Komiksy
Vydáno:, Knižní klub, Euromedia

Teresita

Komiksové zpracování knihy od Agathy Christie se mi velice líbilo. Příběh je vyprávěn v první osobně, lehce vtáhne do děje a rozuzlení je překvapivé. Navíc nechybí můj oblíbený Hercule Poirot. Pro fanoušky královny detektivek povinnost.

IvcaK98
26.04.2014

Myslím, že v nějakých deseti letech, kdy jsem četla tenhle komiks, by mě nikdo nedonutil sáhnout po knížce od autorky, která žila ještě dvě století přede mnou. Takže děkuji, že mě navedl správným směrem :)

RaptoR
25.02.2013

Pěkné zpracování jednoho z nejslavnějších autorčiných děl. Navíc minimalistická kresba B. Lacharda mu sluší.

Autoři knihy

Agatha Christie