Volavka

Volavka https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406019/bmid_volavka-lFJ-406019.jpg 3 24 24

Reportér Ben má své soukromé posedlosti, mezi něž patří i žena jménem Diana, po které bezmezně touží. Když je Diana po pádu z balkonu svého bytu nalezena mrtvá na chodníku, má se za to, že spáchala sebevraždu. Ben přesto začne pátrat po příčině úmrtí a brzy zjistí, že Diana vedla dvojí život. A jestli s vyšetřováním hned neskončí, může být Ben další obětí na řadě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Mistress , 2013

postrach
29.07.2023 3 z 5

Kniha mi nesedla.Jedna z nejhorších tohoto autora.

Pauline23
12.06.2023 3 z 5

Je vidět že to psali dva autoři. Nenáročné čtení, Ben 007, ale občas hodně zajímavé myšlenky, které mě zaujaly. Dočetla jsem, byla jsem zvědavá kde je konec Diany....a hlášky z filmů mě pobavily, dost filmů jsem viděla takže jsem se vrátila v čase. Od autora jsem četla Ženský vyšetřovací klub tak tuto knížku jsem vzala v rámci výzvy. Nelituji ale po druhé číst nebudu.

archivářka115
21.02.2021 2 z 5

Vůbec mě nezaujala

Ulala
01.11.2020 2 z 5

Trochu překombinované, přehršel odboček k prezidentům, k filmům, k hercům, které nesmírně rušily děj. Jinak průměr, Asi jsem jako první knihu tohoto autora nevybrala dobře. Možná to ještě někdy zkusím.

Dandy1
17.05.2020 2 z 5

Jsem v půlce a končím. Diano, je mi jedno kdo tě zabil nebo kde jsi. Jdu číst něco lepšího.

marimari
09.03.2020 2 z 5

Nic moc, zklamání. Zatím nejslabší - snad kvůli spoluautorství ? Hrozně mě štvala ta filmová
přirovnání, narušovala už tak překombinovaný příběh.

čef
09.03.2020 4 z 5

Na tohoto autora je tato story docela úlet. Tímto burleskním stylem toho moc nenapsal a to je pro mne jenom dobře. Příběh je zamotaný až běda, což považuji ale za plus oproti výlevům a výjevům o filmových scénách a prezidentech USA. Čte se to dobře a rychle, ale čtenář se, pokud není filmovým fandou, moc nechytá. Jak to dopadne je také hned jasné a tak tuto knihu doporučuji pouze, pokud máte již přečtené všechny knihy ze série Alexe Crosse a Ženského vyšetřovacího klubu.

DominaCZ
30.01.2020 1 z 5

Že nej emeriken spisovatel? Vůbec.
Filmový kydy okolo-zbytečnost.
CIA, vláda, Rusové, Číňani, špioni a do toho všeho ON sám a jeho fantasmagorický stavy, kdy neví co pravda je a co ne...tak jsme v detektivce nebo thrilleru nebo kde?
To jakože ne.

konicekbily
23.10.2019 3 z 5

Tentokrát si toho autor naložil na bedra více, než mohl unést. Asi se chtěl pochlubit svou znalostí filmové produkce, možná si myslel, že v Benovi stvoří křížence - něco mezi Supermanem a James Bondem007 a ohromí nás spoustou mrtvol. Ani s jedním u mne nepochodil, a tak na víc než obyčejný průměr to není. Ale věřím, že se v další knize autor polepší.

Bar16
01.09.2019 3 z 5

Nevím, mám z knihy hodně smíšené pocity. Jakobych se nemohla začíst a to mám Pattersona vždy rychle přečteného. U této knihy byla hodně vidět ruka druhého autora. Nemůžu říct, že kniha byla špatná, ono celkově ten příběh špatný nebyl, zápletka taky ne, ale bylo to takové táhlé, divné... A narozdíl od putpudy mě ty různé hlášky aspoň vždy při čtení probudily. Takový průměr.

putpuda
10.05.2019 2 z 5

Tak toto je tedy opravdu průšvih :(
Tak divně psané, já se vůbec nemohla začíst a ty filmové hlášky,které provázejí celou knihu,jsou tedy opravdu děsné. Naprosto souhlasím s blanche11.
Poslední dobou knihy autora nic moc,ale tato patří k těm nejslabším.

veveronka
04.05.2019 2 z 5

Zklamani pro me.Tato kniha mi nesedela jako by to psal nekdo jiny.

blanche11
27.03.2019 2 z 5

První kniha od autora, která se mi nelíbila... divně nesympatický hlavní hrdina a vadily mi "hlášky a scény z filmů"

Autoři knihy

James Patterson