Vodní labyrint

Vodní labyrint https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161416/vodni-labyrint-161416.jpg 3 79 23

Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis. Afdera podniká cestu kolem světa, aby odkryla záhadný obsah tohoto dokumentu. Cesta vrcholí v Benátkách ve vodním labyrintu. Z Vatikánu zasahuje intrikující kardinál Lienart, který se všemožně snaží zabránit odhalení, jež by mohl přinést poničený pergamen.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Panteon

Laberinto de agua , 2011

Arianne
06.07.2013 1 z 5

Musím s politováním konstatovat, že mě neuvěřitelně zklamala. Přiznávám, že jsem se neprokousala nakonec, jednu hvězdu dávám za zajímavé téma, ale zpracování je nudné, dialogy umělé a protivné.

slavekskeeve
02.07.2013 3 z 5

špatný to není, ale moc přepojování (viz dole), každej mrtvej a nacestováno přes evropu až hanba :) ale přečteno za 3dny.. jde to..

tulipa
03.06.2013 2 z 5

Bohužel jsem byla velmi zklamaná. Tak trošku jsem doufala, že se kniha alespoň lehce přiblíží k mému oblíbenci Danu Brownovi, ale tak se nestalo. Několikrát jsem čtení knihy chtěla vzdát, ale nedalo mi to, jelikož jsem chtěla znát konec, který pro mě ale nebyl nakonec vůbec žádným překvapením. Možná jenom zčásti. Co mi na knize asi nejvíce vadilo byly časté telefonické hovory a neustálé přepojování - to mi přišlo na knize velmi otravné.

akční

Autorovy knížky