Expedice k Čechožroutům aneb Proč bychom se nepobili

Lucie, Keny, Sumec, Lída, Gábina a další členové všem známé party, a spolu s nimi také neúnavný novinář Škleb, se tentokrát vydávají hned za humna, přímo k našim německým sousedům, kde je čeká maraton neuvěřitelných cestovatelských zážitků. Autor v knížce poutavou a humornou formou přibližuje čtenářům památky, historii, přírodní krásy Německa i mentalitu národa, vše spravedlivě, bez zbytečné jízlivosti a s patřičným nadhledem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69108/expedice-k-cechozroutum-aneb-proc-b-lsz-69108.jpg 3.629

Vodáci

Humor, Literatura česká
Vydáno, Olympia

Kniha Expedice k Čechožroutům aneb Proč bychom se nepobili

Veveerka_123
07.04.2019

Kniha se mi líbila i když jsem se chvílemi trochu nudila. Cestopisy asi nejsou to pravé ořechové pro mě. Ale netušila jsem, že i taková zě s tak špatnou pověstí může být tak krasná

Endy17
22.12.2018

Autora mám rád, tohle dílo už méně. Čechožrouti nejsou cestopisem, nejsou turistickým průvodcem ani humorným vyprávěním o příhodách známé party přátel. A přece jsou od každého něco, jsou jakýmsi Eintopfem obsahujícím všechny zmíněné ingredience. Ale výsledek se podobá dortu, který pekli pejsek s kočičkou - i když jsou suroviny kvalitní, smícháním ztrácejí na hodnotě.

Peršanka
31.05.2018

Takové snové a dost germanofilní.

Modrina
19.05.2014

Výlet k našim nejbližším sousedům mě opět nadchl. Až se jednou na poznávací cestu Německem vydáme, tahle kniha rozhodně pojede s námi. :)