Vlků se nebojím

Vlků se nebojím https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528205/bmid_vlku-se-nebojim-6579940d75842.jpg 5 14 4

Elektronická kniha obsahuje na rozdíl od tištěné dvě verze totožného příběhu, a to jak ve 3. osobě (stejně je psána tištěná kniha), tak i v 1. osobě (pro milovníky tohoto stylu).

Ossisa
24.02.2024 4 z 5

Tohle je moje první setkání s autorkou, takže jsem neměla velká očekávání, ale nakonec se z toho vyklubalo fajn čtení. Takové milé, místy až naivní, hodně o přírodě, příběh byl přímočarý s trochou romantiky. Zkrátka taková oddechovka pro milovníky přírody. :)

MoniMonika
10.02.2024 5 z 5

Berenika, vlci a Krušné hory - do této knihy se zamilujete.
Berenika je nejen hrdinkou románu "Vlků se nebojím", ale také mým duševním dvojčetem. Sledovat její dobrodružství, lásku k přírodě a odstup k lidským záležitostem bylo pro mě jako čtenářku emotivním putováním vlastními vzpomínkami. Knihu jsem vnímala nejen jako romantický příběh o Berence, ale i o sobě, o hledání spojení s přírodou, lásky a vlastního místa ve světě. Autorčina schopnost propojit Bereničin příběh s citovým já čtenářů vytváří dojem, že každý z nás může najít odraz svých snů a vášní v této poutavé literární krajině.

Gepardice777
22.01.2024 5 z 5

Nádherná kniha. Doporučuji

banán2
21.01.2024 5 z 5

Pěkná kniha to byla o vlkovi