Vlčia princezná

Vlčia princezná https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360632/bmid_vlcia-princezna-MzM-360632.jpg 4 144 37

Školský výlet vám môže celkom zmeniť život! Sama na svete Sophie sníva, že je výnimočná, ale toto by jej ani vo sne nenapadlo… Na školskom výlete v Rusku sa Sophie a jej dve kamarátky ocitnú samé na opustenej zasneženej vlakovej stanici. Zachráni ich charizmatická princezná Anna Volkonskaja, vezme ich do svojho zimného paláca a učaruje im príbehmi o stratených diamantoch a tragickej minulosti. Ako sa pomaly zvečerieva a vlky zavýjajú, v rozpadávajúcom sa paláci plnom tajomstiev Sophie objaví viac než len sny.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Wolf Princess , 2012

Zelvinka
03.11.2017

Dcery nejoblíbenější. Moc hezky napsaný příběh od kterého se nelze odtrhnout. Škoda, že není pokračování, zajímali by mě další osudy princezny Sofie Volkonské

Terez.ka
19.10.2017

,,Nejlepší kniha na Zemi" takhle to říkám já je to krásná knížka.
Doporučuji všem.

Alča31
07.09.2017 2 z 5

Já osobně úplně nevím, knihu jsem sem tam milovala ale někdy nenáviděla, začala sem ji číst už dávno, příběh mě zaujal a byla jsem jím okouzlená . Jenže potom sem uprostřed knihy skončila - přestala mě zajímat. Autorka totiž vše rozebírá do detailu a nenechá vám místo na představu. Každopádně námět je dobrý a postavy také, dokonce mě i příjemně překvapil slovníček ruštiny na konci knihy. Ale rozhodně je knize co vytknout .

Lucik100
05.04.2017 4 z 5

Autorka měla skvělý nápad a docela dobře ho i zpracovala, ale někde bylo až moc podrobností a někde zase chyběly.

Nelimilujeknihy
11.03.2017

Popsáno hrozně hezky, celkově byla kniha prostě suprová. DOPORUČUJI! :)

titek
10.03.2017 5 z 5

Krásná kniha,vřele doporučuji aby si jí přečetli. Příběh je velmi napínavý.

eliska3098
24.02.2017 3 z 5

velmi poutavý příběh, ale bohužel jsem od knihy čekala víc. Líbí se mi, že se děj neodehrává v tradičních krajích, je zde mnoho krásných nápadů. Co bioužel musím vytknout, je naprosto předvídatelný děj knihy a to téměř krok za krokem, bomba by byla, kdyby se to nakonec všechno zvrtlo, ale.....také postavy jsou takové nepropracované a mdlé.

Elsa14
16.02.2017 5 z 5

Krásná kniha. Docela neobvyklá. Sice je příběh už od začátku předvídatelný, ale to nic na jeho kouzlu nemění. Sofie mi byla velice sympatická, už jenom tím, že si na nic nehrála. Doporučuji.

Lanisa1966
29.01.2017 5 z 5

Vřele knihu doporučuji. Je to příběh plný napětí.

Elen telemna
16.08.2016 4 z 5

Krásný a romantický příběh. Líbilo se mi to, že i obyčejná dívka může být princeznou.
Nevím proč, ale Sofie mi připadala něčím podobná mně samé. Byla mi sympatická a připadalo mi, jako bych to, co prožívala ona, prožívala s ní...
Jenom se mi nelíbilo, že už od začátku jsem věděla, jak to asi skončí.

Dym
24.02.2016 3 z 5

Ze začátku docela nuda, ale na konci se to vyrovná. Jen mi vadí najivita hlavních hrdinek a to že si nedovedly dát dvě a dvě dohromady. A konec se mi zdá být neúplný, jinak se mi knížka líbila.

Lumine
12.12.2015 3 z 5

Pro opravdu mladší čtenářky. Jako nápad super, ale naivita a s prominutím hodně dlouhé vedení hlavní hrdinky je doopravdy překvapující. :D
Jinak pěkné.

Svatojánek
18.09.2015 5 z 5

Krásné! Jen je mi líto toho diamantu. :)

lucie2371
17.05.2015 1 z 5

Podle popisu knihy jsem čekala velice pěkný děj. K mému zklamání ale vůbec nebyl jak jsem si ho představovala... Za mě říkám: Příběh nudný a celkem o ničem...

Nagadir
24.02.2015 3 z 5

Jednoduchý styl a příjemný způsob vypravování, na mě ale příliš protahované a místy jsem se dokonce nudila.

5331
25.10.2014 5 z 5

Pěkný příběh.Nečekala

12103
10.04.2014

Udivuje mě, jak některé spisovatelky dokážou sprznit výborný námět ke knize. U hlavní hrdinky ani nevíte jak vypadá, až na to, že má krásné obočí. Jinak hloupější hrdinku si neumím představit. Celou knihu jsem musela krotit rozčilení z její nechápavosti. Jediná omluva by byla, že je mladá, ale pro mě taky bohužel blbá.

Rusko vlci sníh, vločky

Autorovy knížky