Vítězství vůle: Příklad Emila Zátopka

Vítězství vůle: Příklad Emila Zátopka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210434/mid_vitezstvi-vule-210434.jpg 4 15 15

Svěží a podrobná reportáž o životě a vítězstvích našeho olympionika, psaná se stálým zřetelem k lidskému profilu vynikajícího běžce i k tomu, aby byla příkladem, jak lidská vůle může přemoci slabost i bolest.

Hani77
01.01.2023 4 z 5

Čtení o Zátopkovo běhání mě bavilo, některé historky byly dojemné nebo i úsměvné, ale socialistická agitace sílila po Vítězném únoru stále více, jedna kapitola nebyla ke čtení vůbec. Tyto řádky jsem jen přelétala očima, abych knihu mohla dočíst. Jinak se mi dílo líbilo.

Sabina335
04.12.2021 5 z 5

Po letošní premiéře filmu Zátopek jsem tomuto muži propadla. Velmi krásně napsaná kniha ze Zátopkova života. Popisuje jeho momenty života a to, jak dokázal sám sebe motivovat! Moc pěkná kniha!

Hoblinka
21.03.2021 5 z 5

Miluji Zátopka. Miluji Kožíka. Budovatelské kecy jsem si odmyslela. Za mě plný počet.

lenka5
24.06.2019 3 z 5

Knihu jsem četla jako eknihu z webu Městské knihovny v Praze.
Líbila se mi její sportovní stránka, hlavně způsoby tréninku, a jak je později popisuje mladým závodníkům.
Nelíbilo se mi politické pozadí a také se mi zdálo, že autor Zátopka moc adoruje.

orson
12.03.2019 4 z 5

Na tuhle knihu jsem narazil na databazeknih.cz, kde byla v nabídce e-knih volně ke stažení a protože mám rád jak Zátopka tak Kožíka, rád jsem si ji přečetl. Jsou v ní moc zajímavé informace o tom, jak Zátopek začínal, opravdu to neměl lehké a to vybavení... no ale potom tam trochu začala převažovat komunistická propaganda, tak to už tak zajímavé a čtivé nebylo. V závěru už jsem hodně přeskakoval.