Vítězství vůle: Příklad Emila Zátopka

Koupit

Svěží a podrobná reportáž o životě a vítězstvích našeho olympionika, psaná se stálým zřetelem k lidskému profilu vynikajícího běžce i k tomu, aby byla příkladem, jak lidská vůle může přemoci slabost i bolest.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210434/big_vitezstvi-vule-210434.jpg 4.312

Kniha Vítězství vůle: Příklad Emila Zátopka

Sabina335
předevčírem

Po letošní premiéře filmu Zátopek jsem tomuto muži propadla. Velmi krásně napsaná kniha ze Zátopkova života. Popisuje jeho momenty života a to, jak dokázal sám sebe motivovat! Moc pěkná kniha!

Hoblinka

Miluji Zátopka. Miluji Kožíka. Budovatelské kecy jsem si odmyslela. Za mě plný počet.

lenka5
24.06.2019

Knihu jsem četla jako eknihu z webu Městské knihovny v Praze.
Líbila se mi její sportovní stránka, hlavně způsoby tréninku, a jak je později popisuje mladým závodníkům.
Nelíbilo se mi politické pozadí a také se mi zdálo, že autor Zátopka moc adoruje.

orson
12.03.2019

Na tuhle knihu jsem narazil na databazeknih.cz, kde byla v nabídce e-knih volně ke stažení a protože mám rád jak Zátopka tak Kožíka, rád jsem si ji přečetl. Jsou v ní moc zajímavé informace o tom, jak Zátopek začínal, opravdu to neměl lehké a to vybavení... no ale potom tam trochu začala převažovat komunistická propaganda, tak to už tak zajímavé a čtivé nebylo. V závěru už jsem hodně přeskakoval.