Virga. Komická zpráva o konci světa globálním vysušením. ekniha

Vesmír je temný. Je prý nekonečný. Je záhadný. Je nevyzpytatelný. Ale rozhodně není blbý. To však neznamená že nemůže udělat chybu. Zkrátka Vesmír má prsty ve všem. (Pokud však nějaké prsty má. Všeobecně se soudí, že to s těmi prsty je nějaká naše snaha o zhmotnění vlivu.)

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214102/big_virga-komicka-zprava-o-konci-sveta-globalnim-vysusenim-214102.jpg 3.912
Literatura česká, Sci-fi

Vydáno: (ekniha), Concept 42

Kniha Virga. Komická zpráva o konci světa globálním vysušením.

Virga
19.06.2020

Jak napovídá moje přezdívka, knihu miluji.
Krátká povídka, úžasná myšlenka a skvělý smysl pro humor. Nedokážu si vybrat nejoblíbenější postavu, jelikož úplně všechny jsou výborně napsané. A krátké kapitoly s králíky byly super

cziss
22.04.2020

Těžko hodnotit, myšlenka byla zajímavá a místy to bylo dost vtipné. Místy se to zase už moc opakovalo a byla to nuda. Inspirace stopařovým průvodcem je patrná.

ZuzanaMrh
16.09.2017

Tak tohle bylo hodně ujetý a naprosto super. Už dlouho jsem se u nějaké knihy takhle nebavila. Přečteno v podstatě "na posezení".
Jak u mě bývá pravidlem, kniha vzata jen tak mimochodem (a za poklusu) z regálu v knihovně. Rozhodně se chystám přečíst i další knihy tohoto autora.