Virál

Virál https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310947/bmid_viral-UTY-310947.jpg 4 72 24

Lea a její adoptivní sestra Su jsou skoro stejně staré, ale odmalička představují naprosté protiklady: zatímco Lea je rebelka a prudká povaha, Su je vzorná dcera a příkladná studentka. Když se společně vydají na Mallorcu do prázdninového rezortu Magaluf, který je proslulý svými kluby a nevázaným nočním životem, má jejich matka Ruth starost především o Leu. Z výletu se ale nevrátí Su. Ta je na útěku, skrývá se, pronásledována strachem a výčitkami svědomí. Existuje video, na kterém je zachycena, jak v nočním klubu v opilosti provozuje sex hned s několika muži. A tohle video se nezadržitelně šíří po internetu. Ruth, matka obou dívek a úspěšná glasgowská soudkyně, zuří. Jak se něco takového vůbec mohlo stát? Jakou roli v celé věci sehrála Lea? Jak potrestat muže, kteří využili situace a Su takhle zneuctili? A dokáže svou milovanou dceru dostat zpátky domů, i když se Su brání jakémukoliv kontaktu a zametá za sebou stopy?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Viral , 2016

DariDerek
30.10.2016 4 z 5

Jsem velmi mile překvapena. Styl vyprávění, styl psaní autorky a samotný příběh si mne získal. Bavilo mě číst, co se děje, jak se děje, proč se děje a byla jsem zvědavá, co se bude odehrávat na další a další stránce.
I když následky činu hlavní hrdinky jsou fatální, tak přesto je zde krásně poukázáno, že víra, odhodlání a láska - to je oč tu běží :-)
Více bude zveřejněno na portále Chrudimka.cz v nejbližších dnech.

Odehnalka
28.10.2016 4 z 5

Ze začátku se to slušně rozjelo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ale pak to začalo nějak váznout. Ale celkově to hodnotím pozitivně, moc se mi líbil příběh, i styl autorky.

kneslova
23.10.2016 5 z 5

Celkem nic zvláštního jsem od této knihy nečekala, ale od prvních stránek jsem zjistila, že je vynikající a to až po úplný konec. Barevné, lidsky pochopitelné a uvěřitelné postavy a vůbec celý příběh. Nevím sice, proč je zařazená thrillery, ale to nic neubírá na pro mne velice silném příběhu.

Mikik
17.10.2016 3 z 5

Bylo to zajímavé. Ze začátku mě to opravdu nadchlo a těšila jsem se, jak se to rozjede. Poté přišel trochu útlum a konec už to moc nevylepšil, nicméně za úplně marnou knihu nepovažuji a u sebe ji řadím do průměrného středu. :-)

internet sestry sociální sítě thrillery pro ženy

Helen FitzGerald
australská, 1966