Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511718/bmid_priznani-sMp-511718.jpeg 4 261 54

VIP série

< 4. díl

Brenna Někteří lidé prostě vědí, jak vás rozčílit. Tak na mě působí Rye Peterson. Nevydržíme spolu ani deset minut a jdeme si po krku, což nám spolupráci vůbec neulehčuje. Rye je baskytarista Kill Johna, nejslavnější rockové kapely na světě, a já jim dělám PR. Navíc je nádherný, vtipný, nadaný a… a nikdy nebere nic vážně. Bude lepší se mu vyhýbat. Všechno se však změní, když Rye uslyší něco, co nebylo určeno jeho uším: moje přiznání. A teď mi muž, kterého se usilovně snažím ignorovat, nabízí to největší pokušení ze všech: sebe samého. Rye Brenna je pro mě ta pravá. Ta, kterou nemůžu mít. Ta, kterou nedokážu vyhnat z hlavy. Věřte mi, fakt jsem se snažil, jenže ta ženská mě nenávidí. Docela jsem to zvládal – dokud jsem nezaslechl, jak se přiznala, že se cítí stejně osamělá jako já. Že potřebuje, aby se jí někdo dotkl, objal ji, uspokojil. Chci jí to všechno dát. Přesvědčil jsem ji, že to bude jenom sex, jen vzájemné uspokojení a nic víc. Sotva se mi však poddala, začal se kolem ní točit můj svět. Nikdy neměla dobrý důvod mi věřit, chci Brenně však dokázat, že spolu nám bude lépe, než kdybychom byli každý sám.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Exposed , 2021

kristy.books
06.03.2023

Přiznání je štvrtým dielom série VIP. Na príbeh Brenny a Rye som sa tešila, už v predošlých častiach to medzi nimi iskrilo. Musím však povedať, že som zostala trochu sklamaná, prvé tri časti sa mi páčili viac. Prvá polovica bola pre mňa celkom kritická, mala som pocit, že sa v nej dokopy nič nedeje (okrem sexu), ani čítanie ma až tak nebavilo. Druhá polovica už bola o niečo lepšia, konečne som sa dokázala do príbehu začítať a pripomenula som si, prečo mám túto sériu rada. Najskôr to pre mňa bola taká nenáročná oddychovka, ktorá nenadchne, ani neurazí, našťastie, neskôr sa moje celkové hodnotenie o niečo zvýšilo.

Brenna bola pracovitá, inteligentná mladá žena, ktorá si tvrdou prácou dokázala vytvoriť úspešnú kariéru, stať sa sebestačnou a zarobiť si na veci, ktoré ju tešili. Bolo mi ľúto, ako sa k nej správali rodičia, neustále jej podkopávali sebavedomie a spochybňovali všetko, čo si vlastnými rukami vybudovala.

Rye má vo svete šoubiznisu projekt playboya, ktorý strieda jednu ženu za druhou. V poslednej dobe mu však tento životný štýl už nevyhovuje a túži po niečom viac. Veľmi sa mi páčila jeho láska k hudbe, bol to naozaj talentovaný hudobník. Momentálne bojoval s problemom, ktorý by mohol spôsobiť, že sa bude musieť vzdať svojho sna. Rozhodne tu nebola núdza o emotívne momenty.

Na knihe sa mi najviac páčilo to, aká si bola celá kapela a rodina okolo nej blízka. Síce sa stále doberali a podpichovali, no keď išlo do tuhého, vždy stáli pri sebe, podporovali sa, pomáhali si. Som rada, že tu dostali pomerne veľký priestor aj postavy z predchádzajúcich častí a my sme sa mohli dozvedieť, ako sa im darí.

Čo sa týka romantickej linky, dosť mi tu chýbala fáza spoznávania a zbližovania (keďže Brenna a Rye sa už poznali vyše 10 rokov). Zdalo sa mi, že ich "vzťah" (alebo dohoda) sa potom vyvíja rýchlo. Tiež som mala pocit, že to iskrenie, ktoré som medzí hlavnými hrdinami cítila v minulých častiach, tu autorka nejak zabudla preniesť (minimálne v prvej polovici). Čakala som, že sa budem baviť na ich vzájomnom "štekaní", no nestalo sa tak. Neskôr sa to zlepšilo a už som (konečne) začala medzi nimi niečo cítiť. Občas som na nich mala chuť zakričať, nech sa konečne otvorene porozprávajú a nedomýšľajú si veci, ktoré nie sú pravda, no zároveň som im držala palce. Obaja si zaslúžili niekoho, kto ich bude ľúbiť a zaplní prázdnotu, ktorú cítili vo svojom vnútri.

Hatshepsut
05.03.2023 5 z 5

Rovněž jsem se těšila na příběh Brenny a Rye, kteří se k sobě v minulých dílech chovali jako pes a kočka. Mezi nenávistí a láskou je prostě hodně tenká hranice, což platí i v případě těchto dvou. Kniha je plná vášně, romantiky, humoru a hlavně přátelství. Zatím velmi vydařená a čtivá série této autorky.

"Bože, dej mi sílu, zaprosím k nebesům. Jako fakt, jestli mě zbavíš týhle noční můry, budu se odteď chovat slušně."
Jax si odfrkne. "Na takovou dohodu žádnej bůh nepřistoupí, Rylande. Zkus to spíš u chlápka tam dole."

Ketfl
05.03.2023 4 z 5

Na příběh Brenny a Rye jsem se neskutečně těšila. Jak by taky ne, když jsme byli svědky jejich handrkování (ale také úžasné chemie) již od prvního dílu této série. Mě osobně příběh chytl od první stránky a nepustil mě až do té poslední. Líbily se mi oba životní příběhy hlavních hrdinů a také jsem měla radost, že jsme konečně měli možnost nahlédnout pod pokličku jejich nešvaru. Přiznám se ale, že jsem od toho všeho čekala i tak nějak víc. Také mě už krapet rozčilovalo chování Brenny, která pořád vztah s Ryem odmítala. Rye byl přitom takový miláček, až jsem měla chuť jí ho ukrást!
Přes tyto drobné nedostatky se ale i tak jedná o naprosto dokonalý příběh, který vás okouzlí a příběhy hlavních hrdinů doslova zhltnete za jeden, dva večery.

Takže pokud máte chuť na skvělou romantiku s dávkou pikantnosti z hudebního prostředí, tak tady rozhodně nesáhnete vedle. Já si knihu moc užila.

Doufám, že se brzy také dočkáme příběhu o Whipovi, bubeníkovi a posledním členu kapely.

LenRan
03.03.2023 4 z 5

Další super pokračování, tato série se opravdu povedla a vždy se těším na další díl. Tentokrát malinko slabší, na můj vkus až moc zdůrazňování toho jak je Rye krásný, úžasný, svalnatý, atp.....stále dokola. Jinak super chemie, super Přiznání, jak to z Brenny lítalo :) :):) Stojí za přečtení.

ElikaS
01.03.2023 5 z 5

Z knížky Přiznání jsem měla obrovskou radost, trošku jsem se bála, že už jsme se sérií VIP skončili a mrzelo mě, že jsme byli ochuzeni o příběh Rye a Brenny, který se vzhledem k narážkám v předchozích dílech vyloženě nabízel.
U knížky jsem se bavila od prvních stran. Autorčin humor mám ráda a pošťuchování Rye s Bren, ale i s kapelou jsem si vyloženě užívala.
Rye byl takový zamilovaný medvídek. Trochu mě překvapila Brenna svou osobností. Přišlo mi, že se hodně odchýlila od toho, jak nám byla představena v předchozích dílech. To mě občas trochu vadilo. Jasně sama tvrdila, že je to tím, že v její branži tak vystupovat musí a tak nosí tuto masku. Mě to přišlo jako takové prvoplánové vysvětlení. Když ji známe z pohledu jejich nejbližších přátel.
Každopádně celkově jsem si knížku užila a doufám, že se brzy dočkáme příběhu Whipa.

sssimkova
28.02.2023 2 z 5

Za tím nejslabší kniha ze série pro mě. Minimálně do půlky jsem se nudila, vůbec mě neuměla “chytit” za srdce a hodit do děje. Až zhruba v půlce, kdy do toho hlavní postavy dají něco osobního to začalo být ono… A prekvápko na konec, kdo si hraje na dohahovače… To překvapilo.
Spolu s Manažerem za mě slabší kousky série…

Nermal
27.02.2023 5 z 5

Tak tohle byla tedy jízda! Vášeň, skrytá touha, spalující žár! Celá série si drží vysokou laťku a i tento díl ji potvrzuje. Výjimečná čtivost, stránky jenom letí.
Brenna a Rye - neskutečná chemie, vzájemná vyhladovělost a pozvolně se stupňující důvěra vyústí v nádherné fyzické souznění.
Tohle si určitě chcete přečíst!

Kudík
27.02.2023 4 z 5

Na návrat k "rodině" okolo kapely Kill Johna jsem se těšila, navíc Brennu a Rye jsem si omrkla již v předchozích dílech, ale asi má očekávání a namlsání z předchozích části bylo velké. První polovina byla tápající a někdy je lepší něčeho méně než více, ale druhá půlka měla již děj a spád, a také v závěru nechybí nepřekvapující zvrat. I přes jisté výhrady je to stále příjemné a lehce předvídatelné čtení, kde doufám, dojde i na příběh Whipa.....a případně i nebo s Jules. :)

Ralemo
27.02.2023 5 z 5

Stejně jako předchozí díly nádherný příběh se zajímavou zápletkou. Kniha se četla sama a nešlo se od ní odtrhnout. Skvělé hlavní postavy, líbí se mi propojenost postav z minulých dílů. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, úžasné prostředí hudebního světa. Určitě doporučuji a ke knize se moc ráda vrátím. :)

nina3905
26.02.2023 5 z 5

Príjemná a nenáročná romantikuš oddychovka, hoci predvidatelna. Som zvedava na pokracovanie o Whipovi.

biki
25.02.2023 4 z 5

První polovina knihy mi přišla trochu jalová, nic moc se tam nedělo, jen Bren a Rye kolem sebe trochu nejistě obcházeli, když Bren nevěděla, co vlastně chce. Druhá část knihy však už byla o hodně zajímavější - kromě jiného jsme se dověděli dost i z rodinného zázemí některých hrdinů (a že jim nebylo moc co závidět) a potěšil mě také vývoj situace kolem kapely. Autorka mě také překvapila, když odkryla Ryeovy široké hudební zájmy, které bych u rockera nečekala, ale i jeho práci pro kapelu mimo světla ramp.
Takže ano, i když s jistými výhradami, kniha stojí za přečtení. Už se těším na Whipův příběh.

terikus
25.02.2023 5 z 5

Celá série se mi líbila, i když tenhle díl byl o trošku slabší. A dost doufám, že si přečteme i o Whipovi...

evineckY
24.02.2023 4 z 5

Tento díl mi přišel nejvíc klišoidní z celé série.
Pořád dokola - nejlepší v posteli, nejkrásnější...ale nechci ho (ji)

Raislin
23.02.2023 5 z 5

Jako celá tato série je příběh Brenny a Rye hezký i když předvídatelný. Je to příjemná oddechovka, když se chcete zasnít a víte, že všechno dobře dopadne. Já si knihu užila. Dle mého názoru stojí za přečtení.

2021  82%Idol
2022  84%Drahý nepřítel