Deník Jacka Novotného ekniha

Příběh volně navazuje na knihu Virtuálně. Počítačový genius, Čechofrancouz Jack, po nelehkém dětství pozná v osmnácti letech jednadvacetiletou nymfomanku Felicitu. Strhne ho sex s ní, a i když se mu některé její aktivity příčí, nedokáže se jí postavit. Je zcela nepřipravený na vztah a sex s Felicitou ho ovládá. Když si později uvědomí, že jejich představy o životě se míjí, neřeší to, věří, že se manželka změní. Do života ho vrátí až pobyt na Psychiatrické klinice. Následně začne hledat Violu, se kterou si psal rok na chatu. Knížka vhodná pro čtenáře od 18 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319770/denik-jacka-novotneho-XtI-319770.jpg 4.73

Viola a Delfínek 2.

Romány, Literatura česká, Erotika
Vydáno (ekniha), KKnihy.cz

Kniha Deník Jacka Novotného

IvikaS
28.08.2019

Lepší než Virtuálně, byla jsem zvědavá jak to dopadne.

Habana
01.03.2019

Druhé pokračování mě vážně bavilo. Už se nenacházíme jen v okénku chatu, ale v příběhu, který má co říct. I přesto, že tohle není má cílová skupina literatury, jsem naprosto spokojená a těším se na další tvorbu autorky.

pkweb.eu
07.11.2016

Parádně doplňuje předchozí knihu "Virtuálně" a je čtenářsky pestřejší a zajímavější.
Během obou knih autorka spojila tři různé psychycké poruchy do jednoho příběhu a vžila se do pocitů "postižených" osob nebo osob s nimi žijících.