Vím, kdo jsi

Vím, kdo jsi https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416030/bmid_vim-kdo-jsi-i2Q-416030.jpg 3 84 29

Aimee Sinclairová, spousta lidí si myslí, že tě zná, když jsi ta celebrita. Ve skutečnosti o tobě ale nic neví. Na rozdíl ode mě. Já vím přesně, kdo jsi. Vím i to, co jsi udělala. A pozorně tě sleduju. Když Aimee přijde domů a zjistí, že její manžel kamsi zmizel, vůbec netuší co dělat. Přivolaná policie pojme podezření, že před nimi Aimee něco skrývá. A mají pravdu. Aimee skutečně cosi tají - nejen před policií, ale před celým světem. Teď se však začíná bát, že komusi se podařilo ono úzkostlivě střežené tajemství odhalit. Pokud by totiž vyšla pravda najevo, celý její život se ocitne v troskách. Ochromená hrůzou se snaží nepřijít o rozum ani o slibně rozjetou kariéru, ale minulost ji nakonec přece dostihne, a to způsobem, jaký by si nedokázala představit ani v těch nejhorších snech.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

I Know Who You Are , 2019

Ajuszka
15.12.2019 3 z 5

Po,, Občas lžu'' přichází s touto knihou docela velké zklamání. Kniha mě moc nebavila, přesto jsem ji dočetla jen z pouhé zvědavosti, jak to celé dopadne. Konec byl zmatený a překombinovaný. Nezbývá než jen doufat, že další kniha bude zase čtivá.

Aghatte
30.11.2019 4 z 5

Bylo to děsivé, ta hlavní hrdinka - oscilovala jsem mezi lítostí a zděšením, celé jsem to chtěla mít rychle za sebou, chtěla jsem, aby to dobře dopadlo, ale co je v tomto případě dobře...? Už od narození bylo všechno špatně.
Sice je nyní slavná celebrita, ale její život, to je horor.
Ani hepík se nekoná, nosit dítě počaté za těchto okolností, s tímto člověkem - ztratil hlavu, jak trefné, a navíc genetická zátěž. Nikdy to neskončí.

Autorka píše výborně, umí přesně a jasně vyjádřit situace a pojmenovat daný stav. Vytříbená slovní spojení, neokoukaná. Ale ta zápletka, fuj, chci na to zapomenout.

ddkk
25.11.2019 4 z 5

Knihy Alice Feeney "Občas lžu" i "Vím, kdo jsi" mne bavily. Zapeklité prolínání dějů, nejasné řešení až do konce. Pro mne byl naopak závěr tím nejlepším, nečekaným a překvapivým rozuzlením (i když...). Větička "občas zabíjím" je úplně na místě....Dobré čtení, byť místy dosti drastické. Za čtyři.

plamínek21
21.10.2019 3 z 5

"Občas lžu " se mi moc líbilo, takže jsem se na další knihu této autorky těšila. Nicméně za mne zklamání - nečte se to špatně, ale ten konec :-(

barbara5604
19.10.2019 5 z 5

Za mě opět tato autorka nezklamala!!super příběh plný napětí..mám přečtené obě knihy autorky a z obou jsem nadšena.Opravdu stojí za přečtení

dominika8486
13.10.2019 4 z 5

Kniha, která vás zaujme už od začátku, i když mě bavila o trochu méně než Občas lžu. Krátké kapitoly jsou za mě super.

Jana77
13.10.2019 5 z 5

Naprosto úžasné čtení, stejně jako Občas lžu. Dokonale propracované, má spád a nečekaný zvrat na konci příběhu, který je plný tajemství!

karol.cadex
07.10.2019 5 z 5

Kde se vzala, tu se vzala Alice Feeney a přes mou veškerou skepsi mi již podruhé nakopala zadek.
Stejně jako u její první knihy jsem po ní sáhla jen na zkrácení volné chvíle a stejně jako u druhé knihy mě čtení neuvěřitelně bavilo a odsýpalo jako blázen!
Feeney naprosto skvěle demonstruje fakt, že thriller nemusí mít 500 stran hutného textu o ničem, nemusí lekat a děsit, ale i tak je čtení jejích knih znepokojivé a já se modlila, aby už byl konec a rozuzlení těchto uvěřitelně neuvěřitelných zápletek.
A její hrdinky jsou super. Sice psychopatky, avšak takovým svým roztomilým způsobem.
No a výsledkem je hra na nervy, která končí šíleností, kdy se naštěstí nekroutí očima jako "co to napsala za kravinu", ale "ta ženská je opravdu frajer".

martenkaaa
23.09.2019 4 z 5

Alice Feeney si mne dokázala získat už knihou Občas lžu, ze které jsem byla nadšená. Takže když jsem viděla, že vychází další její kniha, nemohla jsem se dočkat, až se do ní pustím.
Vím, kdo jsi je poutavě psaný thriller, kterému dle mě nic nechybí, ale naopak trošku přebývá - konec byl už na můj vkus trochu překombinovaný. Každopádně napětí, čtivost ani spád této knize nelze upřít a proto to tentokrát bude za 4*.

psychologické thrillery

2019  76%Občas lžu