Vílí pohádky na dobrou noc

Vílí pohádky na dobrou noc Okouzlující, někdy hravé a často moudré víly nám pomohou spojit se s rytmem a harmonií světa přírody a naladit se na jeho sílu. Tyto nádherné příběhy na dobrou noc seznámí vaše dítě s energií víl prostřednictvím půvabných a zároveň inspirativních pohádek. Jemné meditační a vizualizační techniky, které vám tato kniha rovněž přiblíží, pomáhají dětem rozvíjet představivost, empatii a porozumění a zároveň je uvolní tak, aby se jim dobře spalo. Kniha obsahuje 20 překrásně ilustrovaných příběhů na nejrůznější témata – od toho, jak je důležité vážit si krásy divoce žijících zvířat až po to, jak v sobě rozvíjet odvahu a víru. Každá pohádka je doplněna poselstvími, která shrnují její pozitivní význam. V úvodní části knihy se dozvíte, jakou roli hrají víly v nejrůznějších kulturách na celém světě, a také to, jak může čtení těchto příběhů pomoci vašemu dítěti zklidnit se a uvolnit před spaním. Kniha zároveň poskytuje návod, jak využívat tyto pohádky coby odrazový můstek pro vaše dítě, aby se dokázalo vcítit do světa přírody, vnímat jej a přistupovat k němu tvůrčím způsobem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157452/vili-pohadky-na-dobr.jpg 3.813
Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno:

Fairies at Bedtime, 1999

Kniha Vílí pohádky na dobrou noc

makkuska
27.11.2020

Příběhy se mi líbí a baví mě je dceři číst. Jsou plné poučení, ale i děje, takže zabaví dítě i rodiče při čtení. Navíc máme rádi i audio verzi.

annes
22.07.2019

Pohádky jako takové nic moc, ale to poselství je super na zamyšlení. Použito na táboře pro holky 8-13 a v pohodě.-)

Andi
23.11.2018

Pohádky jsou to moc pěkné, líbila se mi poselství na konci každé z nich. A také se mi líbily obrázky. Úžasné zpracování. Dějově už pak příběhy ale pokulhávaly. Ale na podněcování a rozvíjení dětské fantazie to nejspíš stačí.

Obiwanova
11.10.2018

Dle mého názoru se jedná o zbytečně nadsazovanou edici pohádek.