Vilcacora léčí rakovinu

Výklady o protirakovinovém působení tropické liany vilcacora a jejím propagátorovi, polském misionáři Szeligovi. Kniha je klíčem k naději. Její tematika se dotýká každého z nás, někoho z rodiny, přátel, okolí. Civilizační choroby, které nás sužují. Díky té knize nemusí být ani slovo rakovina tak zlověstné. Nemusí být rozsudkem, koncem... Dva polští novináři letí do Peru, kde se v Limě setkávají s polským misionářem páterem Edmundem Szeligou, objevitelem protirakovinových rostlinných preparátů. V knize hovoří páter Szeliga o způsobech léčení a předcházení mnoha chorob, které trápí naší civilizaci, včetně rakoviny a dokonce AIDS. Své lékařské úspěchy dokumentuje a uvádí i názory lékařů z různých klinik. Otvírá nám dveře do největší přírodní lékárny na světě. Páter Szeliga poznával 69 let v amazonské džungli tajemství přírodní medicíny místních indiánů. Desítky let studoval konvenční medicínu a organickou chemii a dosáhl v těchto oblastech impozantních vědomostí. Český překlad knihy je doplněn o zkušenosti polských lékařů získané za jejich pobytu v Peru. Kniha obsahuje léčebné kúry a radí jak mohou získat pomoc i Češi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97115/vilcacora-leci-rakovinu-OoY-97115.jpg 4.52
Literatura světová
Vydáno, TOWER PRESS CZ

Vilcacora leczy raka

Kniha Vilcacora léčí rakovinu

Petr637
08.09.2015

Kdo by měl zájem získat tuto knihu zcela bezplatně, tak ať napíše na: amc@ginet.cz

anthea
27.01.2012

Velmi dobrá kniha o dnes už známější liáně Vilcacoře. Na základě této knihy jsem ji užívala v tabletách a v menších záležitostech pomohla, ne že by ve větších nepomohla, jen jsem větší problémy neměla :-)

rakovina, nádory

Autoři knihy

Grzegorz Rybiński
polská, 1940 - 2009

Kniha Vilcacora léčí rakovinu je v