Ve smrti je každý sám

Ve smrti je každý sám https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82589/ve-smrti-je-kazdy-sam-82589.jpg 4 26 6

Vic Malloy série

Manželka milionáře je podezřelá z kleptomanie! Případu se ujímá Vic Malloy, šéf agentury Služby všeho druhu. Zpočátku se zdá, že půjde o jednoduchou záležitost. Když je však jeden Vicových spolupracovníků brutálně zavražděn, milionářova žena zmizí a její manžel vyhrožuje žalobou, pokud Malloy sdělí policii všechna fakta a do případu ho zatáhne, rozhodne se Vic dále vy-šetřovat na vlastní pěst a najít vraha. Dochází k dalším záhadným vraždám, Vic se ocitá v celé řadě nebezpečných situací a musí vynaložit veškerý důvtip i odvahu, aby se přiblížil k vyřešení spletitého případu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ametyst

You’re lonely when you’re dead , 1949

Bookwrom
30.10.2022 3 z 5

Taková klasická detektivka, troufl bych si říct, ve stylu R. Chandlera. Není to ten Chase, s napínavým dějem plným zvratů, na jakého jsem zvyklý z jiných jeho románů. Další dvě díla ze série Vic Malloy mně přijdou o dost lepší.

Jack Bauer
08.07.2022 3 z 5

Po první moji čtené knize autora Živý neodejdeš, která mě velice nadchla jsem se pustil do celé jeho tvorby pěkně od začátku. Tato je o hodně slabší, ale i tas se čte velice pěkně. Takové oddechové čtení k vodě. Pobaví, ale nic nedá. Hodně konverzace, méně napětí, ale nenudí, pobaví. Také hodně předvidatelné, minimálně 3x jsem se přistihl, jak bude znít další věta či odstavec.

DzordanoChruno
06.11.2020 4 z 5

Si hladný? Smädný? Si unavený, či príliš rozrušený? Je ti zima, či horúco? Potrebuješ sa najesť, alebo napiť? Si sám, alebo si práve niekoho stretol? Si na návšteve, v práci, doma? Potrebuješ si prihnúť, alebo sa vyliečiť z opice? Na všetko je jeden liek: whisky. Chase musel mať silného sponzora :-)
Príbeh je inak dosť krkolomný, menej vtipný, ako je u kníh s Vicom Malloyom zvykom, ale stráviť sa dá. Ideálne, ako inak: s pohárikom whisky.

Macek58
14.05.2016 4 z 5

Krásný oddechový čtení.

aannyy
18.02.2015 4 z 5

První knížka od tohoto autora, občas to bylo lehce přitažené za vlasy, ale líbilo se mi to, bylo to správně napínavé až do konce.

vitavita
11.12.2012 4 z 5

Již potřetí v hlavní roli Vic Malloy šéf agentury Služby všeho druhu, bude zase úspěšný ?

James Hadley Chase (p)
anglická, 1906 - 1985