Vianočné prekvapenie

Vianočné prekvapenie https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482295/bmid_vianocne-prekvapenie-SNu-482295.png 5 85 27

Chlpaté prekvapenie pod stromčekom sa môže stať priateľom na celý život! Brumko je vzrušením celý bez seba! Utiekol z domu a čaká ho dobrodružstvo. Prvotné nadšenie však čoskoro opadne. Keď ho unaveného, hladného a premrznutého nájdu Woodsovci, netušia, že tým zmenia život sebe aj jemu. Claire, Ben a ich dcérka Emily práve prežívajú ťažké obdobie. Emily je chorá a nezbedné šteniatko je to posledné, čo rodičia chcú riešiť. Lenže Brumko a Emily sú odhodlaní im dokázať, že táto chlpatá pohroma je tým najlepším vianočným darčekom, aký mohli dostať...... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Christmas Guest , 2016

Lka
19.12.2019 5 z 5

Moc krásný vánoční příběh. Miluju tyhle příběhy, které pohladí po duši, zlepší náladu i když ukapne slzička při čtení. Tato kniha si určitě zaslouží místo v knihovně.

harena
04.12.2019 5 z 5

Kouzelný vánoční příběh, který duši zahřeje a srdce potěší. Nejprve jsem si knihu půjčila v knihovně a už ji mám koupenou a zabalenou, aby udělala po stromečkem radost našim dětem. Dojemný a krásný příběh jsem si četla několik dní chviličku před spaním a to poradím i naší 10 leté Elence, protože pak bude mít jen pěkné sny.

GaleW
13.10.2019 3 z 5

Příjemná knížka s předvídatelným koncem, vhodná i pro starší děti

fajka
29.06.2019 5 z 5

Knížka je úžasná. Oblíbila jsem si štěňátko Méďu. Byl citlivý a snažil se zlepšit život rodině Woodsové. Takového pejska bych chtěla mít doma. Příběh na mě zapůsobil neobyčejným dějem. Jednou ještě z mých oblíbených postav je Emily. Byla sympatická a velmi poslušná. Celkově se mi na knize líbila vánoční atmosféra. Kniha pro mě byla krásným vánočním příběhem na který budu často vzpomínat.

HancaB82
03.01.2019 5 z 5

Když jsem se podívala v knihovně na obálku knížky, tak to ani nešlo tam knížku ponechat. Pejsek na obálce jakoby říkal: "Vezmi si mě domů." :-) Hned jsem se do knížky začetla. Knížku jsem četla mému synovi, který většinou hezky poslouchal a hezky u knížky pak nakonec usnul. :-) Moc krásný příběh, který opravdu zahřeje u srdce. :-) Bylo to příjemné čtení v době Vánoc. Jinak si říkám, že by jí někdo mohl načíst a mohla by to být i audiokniha. Případně by jí mohl načíst někdo pro Český rozhlas a děti by případně pak mohly poslouchat. Knížku doporučuji!
Jinak na konci jsou i dva recepty. Jeden pro pejsky a druhý pro nás pro lidi. Dále je zde návod na psí hračku. :-)

Šánka
23.12.2018 5 z 5

Milý a kouzelný vánoční příběh. Když na mě v knihkupectví vykoukl ten nádherný psí kukuč, neodolala jsem a knihu si koupila. Krásné, dojemné i veselé putování malého štěňátka za novým domovem a hledání nových páníčků, rodiny i lásky. Tu totiž potřebují i pejskové :-).
Je to dětská knížka, ale udělá radost i dospělákovi a nejen v tomto čase.....

ivana02
19.12.2018 5 z 5

Je to dětská knížka, já vím, I v knihovně ji máme v dětském oddělení. Ale je vánoční. A ještě s pejskem! Řekla bych, že je podobná knížce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce. Od začátku víte, jak bude příběh plynout a víte, že dopadne dobře. Milé, předvánoční čtení, nejen pro děti.