Vianočné prekvapenie

Vianočné prekvapenie https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482295/bmid_vianocne-prekvapenie-SNu-482295.png 5 85 27

Chlpaté prekvapenie pod stromčekom sa môže stať priateľom na celý život! Brumko je vzrušením celý bez seba! Utiekol z domu a čaká ho dobrodružstvo. Prvotné nadšenie však čoskoro opadne. Keď ho unaveného, hladného a premrznutého nájdu Woodsovci, netušia, že tým zmenia život sebe aj jemu. Claire, Ben a ich dcérka Emily práve prežívajú ťažké obdobie. Emily je chorá a nezbedné šteniatko je to posledné, čo rodičia chcú riešiť. Lenže Brumko a Emily sú odhodlaní im dokázať, že táto chlpatá pohroma je tým najlepším vianočným darčekom, aký mohli dostať...... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Christmas Guest , 2016

Kokoska92
12.12.2023 5 z 5

Navzdory všem svým silným stránkám lidé neumí moc dobře žít daným okamžikem. My psi můžeme mít velké potěšení jednoduše z toho, že zaštěkáme na veverku nebo se rozběhneme za míčkem. Užíváme si ten pocit, když nám slunce zahřívá kožich, nebo chuť lahodného jídla. Myslím, že můžeš Woodsovým pomoct tím, že přitáhneš jejich pozornost k současnému okamžiku, takže se naučí nezabývat se svými starostmi a jen si užívat život, jak bude plynout.

Pěkná a milá knížka vyprávějící o tom, jak dokáže být jeden malý rozpustilý pejsek dobrým společníkem, kamarádem do nepohody i lékařem. Příběh určitě potěší nejen všechny malé čtenáře a milovníky Vánoc.

Mekanyk_12
09.02.2023 5 z 5

Super kniha... Mám ji nám doma a zatím mi jen zdobí moji sbírku knih co mám, četl jsem ji protože mám rád knihy se šťastným koncem. Doporučuji pro pohádkáře.

Jaehyun
23.01.2023 4 z 5

Milá vánoční knížka o ztraceném štěňátku, které najde nový domov.

Lioncz24
16.01.2023 5 z 5

První kniha kterou jsem přečetl v roce 2023
15. ledna čas 20:00
Já jako dospělý člověk musím říct, že to bylo tak krásně napsané, že vám ten příběh pohladí po duši
Méďa byl prostě roztomilý štěně, který chce udělat radost rodině Woodsovích

EsterkaZ
01.08.2022 5 z 5

Uplně mě zahřál u srdce. :):):)

Mindy
27.07.2022 5 z 5

Roztomilý příběh o zatoulaném štěňátku je určen především pro čtenáře z řad dětí, ale určitě si najde své příznivce i mezi dospělými. Je to krásné čtení plné lásky, dobroty a vlídnosti, vše okořeněné vánoční atmosférou. Kniha si zaslouží pět hvězdiček.

jindrunia
15.02.2022 5 z 5

Hezká, milá kniha, která zahřeje u srdce. Četla jsem synovi před spaním a moc se nám oběma líbila. Bylo nám líto, že už je konec a přáli bysme si pokračování :)

Martinmmm
14.01.2022 5 z 5

Krásny a dojímavý príbeh plný lásky...

ydnac
16.12.2021 4 z 5

Něžný vánoční příběh malého štěňátka Méďi, hledajícího bezpečí a lidi, kteří by ho milovali :-)
Snaží se být hodným psíkem, ale ještě moc nechápe, co je dobře a co špatně :-)
Při čtení této knížky bych také nejraději poklepala na místo vedle sebe a čekala, až ke mně přiskočí takový malý lumpík :-)
Dojemné a roztomilé čtení :-)

Gibis
19.11.2021 5 z 5

Moc pěkný předvánoční příběh nejen pro děti, určitě potěší celou rodinu. Méďa se moc snaží být hodným pejskem, pomocníkem a přítelem nové rodině, ale jak už to u štěňátek chodí, chvilku trvá, než zjistí co je správné a co ne. To přináší úsměvné situace, které zná určitě každý pejskař. Ale je to také příběh dojemný a citlivým duším zvlhnou oči ;)

Kája_14
02.08.2021 4 z 5

Úžasný příběh který jsem dostala na Vánoce a byla jsem z toho nadšená... skvělá a zároveň smutná kniha.

ave55
06.07.2021 5 z 5

Půjčila jsem v knihovně pro vnučku na prázdniny, ale užily jsme si ten milý příběh obě.

alnahu
21.04.2021 4 z 5

Příběh štěňátka zlatého retrívra ,který se odehrává v předvánočním čase ,kdy si pejska pořídí Veronika s Richardem ,pojmenují ho pan Čenichálek. Seznámení s nimi bylo skvělé, ale bohužel dopadl špatně ,jeho páníčkové měli úplně jiné představy o životě s pejskem .A tak se rozhodl utéct a vyhledat si nový domov sám a to se mu povedlo. Krásný příběh, který vás zahřeje u srdce.

hanka0630
11.04.2021 4 z 5

Četla jsem svým dětem. Tedy nejprve mladšímu synovi, později přišel poslouchat i starší a nakonec jsme u knižky seděli celá rodina. A i pár dní po přečtení na ten příběh kluci myslí a mluví o něm. Doporučuji všem rodičům, kteří hledají tip na dětskou knížku!

KatyM.
09.02.2021 5 z 5

Krásný příběh, který pohladí na duši. Doporučuji.

Abukšákul
04.02.2021 5 z 5

Milá kniha, která pohladí na duši. Věkově nevymezena a i přesto, že je příbě Vánoční, dá se číst kdykoliv =)

Johanečkaa
20.09.2020 5 z 5

Pro děti ve věku 9-10 let ideální. Uprostřed trochu smutné, jinak překrásné počteníčko.

bagel
29.06.2020 4 z 5

Milý a pohodový příběh vhodný pro děti i dospělé.

Dáda1309
15.03.2020 5 z 5

Ta knížka mně zahřála u srdce a proto jí doporučuji. A určitě si jí znovu přečtu.

Ivanka83
19.02.2020 5 z 5

Vánoční překvapení pro našeho syna, který si knihu moc přál.
Krásný příběh. Moc nás to bavilo.

psi Vánoce příběhy o psech

Autorovy knížky