Vhod či nevhod (Životní oběť sestry Marie Restituty)

Vhod či nevhod (Životní oběť sestry Marie Restituty) https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215582/vhod-ci-nevhod-zivotni-obet-sestry--Hba-215582.jpg 5 3 3

Blahoslavená sestra Restituta měla ráda život a s láskou se skláněla k nemocným, k nimž byla jako zdravotní sestra poslána. Byla to však také žena, která se s láskou odevzdala Kristu, žena velké vnitřní radosti a důvěry v boha. A právě toto ji i v nejtěžší chvíli pomohlo nezradit své vnitřní přesvědčení a obětovat za ně vlastní život. Modlím se, aby svědectví blahoslavené sestry Restituty a jejího života s Kristem bylo příkladem a posilou v rozhodování i našeho života. Mons.Vojtěch Cikrle biskup brněnský... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Římskokatolická farnost Brno-Lesná

Gelegen und gelegen, Die Lebenshingabe von Sr. Restituta

martunka
26.05.2023 5 z 5

Tohle jsem si jako Brňačka musela přečíst! Sestra Restituta mě velmi zaujala...a tento životopis se opravdu povedl.

Jana512
26.01.2022 4 z 5

Životní úděl ženy, která se plně dala do služby nemocným. Jako řádová sestra zavěsila v nových pokojích nemocnice kříž pro posilu trpícím. To se nelíbilo nacistům, a tak konečným rozsudkem nad jejím životem byla smrt pod gilotinou. Nyní je blahořečena a v Brně na Lesné je postaven moderní kostel z vděčnosti rodačce Brna, za její statečnost.

jaelina
05.01.2020

štíhlá kniha, rychle to utíkalo, je podána jako žena z lidu co nemá daleko pro sprosté slovo a tím nabourává tradiční obraz světice

zdravotní sestry církev

Antonio Sagardoy
španělská, 1945
2008  93%Vhod či nevhod (Životní oběť sestry Marie Restituty)
1998  0%Rozhovor s Bohem

Kniha Vhod či nevhod (Životní oběť sestry Marie Restituty) je v