Vězeňské zdi kdyby promluvily

Vězeňské zdi kdyby promluvily https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383592/bmid_vezenske-zdi-kdyby-promluvily-1O1-383592.jpg 3 10 3

Autorova kázání, sestavená na samovazbě, která jsou pozoruhodným a jedinečným dokumentem o hlubinách křesťanské víry uprostřed nelidského teroru a zoufalství.

Katulinka69
17.02.2024 1 z 5

Sáhla jsem vedle, čekala jsem něco jiného

petrarka72
28.01.2024 4 z 5

Zážitek speciálního typu. Pan Wurmbrand je fascinující osobnost sám o sobě, se všemi hříchy, které na sebe prozrazuje, se slabostmi, s nimiž se smiřuje, s darem výmluvnosti, jíž využívá - a se vším bláznovstvím/ šílenstvím/ nepochopitelností, jež připisuje sobě i Bohu. Pro mne byla kniha zdrojem mnoha "aha" reakcí. Kdybych byla věřící, chtěla bych být luteránkou - i když doufám, že v jisté fázi mého duchovního vývoje by to bylo jedno. Takto se "jen" kochám množstvím podnětů - a obdivuji autora za sílu mravní i duchovní v situaci, která musela být šílená...

Betuse7
14.09.2013

kniha o nečekané milosti, autora a jeho další knihy doporučuji, rozšíří vám vnímání z černobílého na celé spektrum, naneštěstí rozebrané, minimálně k dostání