Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše

Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248623/bmid_vesmirna-sinusoida-okno-do-me-duse-ELf-248623.jpg 5 13 2

Ester Davidová pracuje v oblasti regresních terapií několik let poté, co si sama prošla - jak říká - očistou své duše a regresní terapie jí pomohly pochopit příčiny a původ jejich problémů. Ve volném pokračování její úspěšné prvotiny "Karmická sinusoida - z deníku regresní terapeutky" zavádí čtenáře opět do dech beroucích příběhů ze své praxe a zaměřuje se nyní nejen na oblast zdraví, vztahů a financí, ale i prenatální a porodní traumata, témata přivtělených duší a duší mrtvých a odhaluje skryté skutečnosti naší existence. Tentokrát navíc nezůstává jen u příběhů, ale čtenářům také prozradí, jak se mohou sami naučit pracovat se svým podvědomím, například prostřednictvím autoregrese. Ve druhé části knihy Ester navazuje na svůj životní příběh, opět plný nečekaných zvratů a překvapení. (Okno do mé duše)... celý text

ditul
29.01.2020 5 z 5

Moc zajímavé příběhy lidí i osobní příběh Ester.
Tato myšlenka mě nejvíce oslovila, tolik je na ní pravdy: Z prenatálního a porodního období pramení nejvíce duševních traumat, bloků a strachů. Dítě je v matčině lůně silně napojeno na svou matku, vnímá a cítí všechny její emoční pochody, cítí její lásku i zlobu, cítí její strach, hněv. Je citlivé na veškeré její reakce a podněty, nejen její, ale i z jejího okolí, pokud se týkají i matky samotné. Nechá-li na sebe matka působit disharmonii okolního světa, odrazí se to na duši dítěte.
V některých dávných kulturách těhotnou ženu chránili a odvraceli od pohledu na něco nehezkého a násilného. Každičký negativní otřes, matčina pochybnost či strach se vrývá do podvědomí dítěte a zakóduje se v něm na celý život.

Ila117
18.02.2018 5 z 5

Moc pěkné, místy dojemné příběhy.