Vesmír ti kryje záda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bestsellerová autorka vám v této knize ukáže, jak přeměnit strach ve víru. Každý příběh v knize se zaměřuje na jediné – zbavit se bloků, které nám zabraňují prožít skutečnou radost. V první řadě je důležité najít oporu v nás samotných a až poté přestaneme živořit a začneme opravdu žít. V knize najdete meditace a cvičení, díky kterým si položíte velmi důležité otázky, jako třeba proč má vesmír každého z nás rád a jak z tohoto spojení profitovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402302/big_vesmir-ti-kryje-zada-sJN-402302.jpg 3.812
Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pragma
Originální název:

The Universe Has Your Back: A 52-card Deck, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Vesmír ti kryje záda

alyce14
09.11.2021

Úžasná, jsem z ní nadšená!

knihyKeMne
18.04.2021

Autorka se před deseti lety dala "na správnou cestu", a hluboce ovlivněna knihou Kurz zázraků se pustila na vlastní dráhu duchovní učitelky, dráhu v Americe velmi úspěšnou. Mně na ní ale něco vadilo. Možná ty neustálé citace Kurzu zázraků, možná z knihy až příliš vystupuje ten její postoj učitelky, možná to zjištění, že aby se udržela ve spojení s vesmírem, musí ho každodenní meditací obnovovat a posilovat, možná jiné zjištění, že i přes všechnu tu duchovnost zůstala obyčejnou ženou se svými špatnými vlastnostmi, se kterými i po těch deseti letech stále bojuje, asi tak ve stylu - pohádá se a pak si uvědomí své ego, a zas nějaký čásek žije poučena tímto uvědoměním.

Zároveň mě ale na ní něco přitahovalo. Ano, jsme si v tomhle podobné. A právě to mě děsí - tohle je ta životní cesta? Porád znovu padat? Přitom autorka se tváří být se svou cestou spokojena.

Takže pro mě rozporuplná osobnost autorky a tím i její návod na život. Který sám o sobě působí srozumitelně - odevzdat se vesmíru a nechat ho řídit si život. A hodně meditovat. Aby se udrželo to napojení. Ke konci knihy ale sílil pocit, že takhle to nechci.


mariva
07.03.2019

Motivační knížka, moc se neliší od většiny podobných.