Veselá trilogie

Veselá trilogie https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58847/vesela-trilogie-58847.jpg 5 28 10

Co všechno může člověka potkat, když se rozhodně vyjet si na dovolenou? Obsah souboru: "Tři muži na sněhu; Honba za miniaturou; Malý pohraniční styk".

Literatura světová Humor
Vydáno: , Práce

Drei Männer im Schnee, Die verschwundene Miniatur, Der kleine Grenzverkehr , 1959

AmberTom
14.01.2024 5 z 5

Tři pěkné pohodové příběhy z meziválečného Německa. Jo, to byla doba...
Nejvíce se mi líbil první příběh.

Mindy
28.05.2021 4 z 5

Pohodové, milé, vtipné, optimistické, zábavné.
První příběh (Tři muži ve sněhu) se mi líbil nejvíc.

Merlinit
01.11.2020 5 z 5

Vtipné, mile starosvětské. Báječné čtení!

Ess.
16.08.2019 4 z 5

Panu Kästnerovi jsem se zatím věnovala převážně ze studijních důvodů a zmiňovala ho i ve své bakalářce, i když tam se jednalo o jeho lyrickou tvorbu. Teď jsme s ním prostřednictvím téhle knížky strávila nezapomenutelně kouzelné a milé chvilky. Takové laskavé letní čtení jsem potřebovala. Konečně zase jednou knížka, u které se člověk když ne zrovna zasměje (i to se ale pravidelně stávalo), tak se aspoň po většinu času potutelně usmívá.

Lanisa1966
04.02.2017 5 z 5

Tři nádherné příběhy z dob minulých.

eviku19
01.10.2015 3 z 5

Celkom dobre, ale dosť predvídateľne.

cibulka 8
06.07.2014 5 z 5

Díky Bohu za takovéto autory.

Bear Reader
27.12.2013 5 z 5

Knihu mám doma od jejího vydání a už je celá očtená jak se k ní stále vracím. Prostě, páně Kästnerův laskavý humor pořád táhne.

Katuska001
20.07.2013 5 z 5

Veselé tři romány o chlápcích, kteří si vyjeli na dovolenou a co všechno je potkalo...

Vera Silent
18.01.2012 5 z 5

Kästner je prijemna cetba na par peknych slunnych dni. Je neotrelym zpusobem vtipny, nekdy trochu naivni, ale vyhovuje to presne te cetbe, ktera neni psychologicky nijak narocna a jde o to si ji proste uzit.